Po godzinach – weekend improwizowany | CZWARTKOWA PREMIERA - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy

8.5 / 10

Po godzinach – weekend improwizowany | CZWARTKOWA PREMIERA

Weekend idealny: utopia czy kwestia odpowiedniego planowania? Spektakl komediowy o tym, jak spędzić te magiczne dwa dni, aby przetrwać kolejny tydzień w pracy. Byle do piątku...

***** „Najzabawniejsze osoby w Warszawie w jednym miejscu” – Małgorzata Halber

Piątek, godzina 17. Weekend. Człowiek wyzwala się z kieratu przyciasnych garsonek, ściąga z szyi pętlę krawata, i staje przed morzem niemal nieskończonych możliwości: poranek na targu śniadaniowym, szybka wyprawa do IKEI, piwo nad Wisłą, rowerami nad Świder, wizyta u rodziców, koncert chopinowski w Łazienkach, maraton z Netfliksem, grande finale w Pawilonach… Z drugiej strony – każda opcja niesie ze sobą ryzyko: 100 złotych w plecy za samo śniadanie, kac, z którego nie doleczysz się pewnie do końca niedzieli (wiek robi swoje), kolejna kłótnia z matką (o paradoksie: o to, że za rzadko ją odwiedzasz), a z IKEI nikt nigdy nie wyszedł wcześniej jak po 4 godzinach. Koniec końców człowiek jest bardziej zniszczony po weekendzie niż po 40 godzinach etatu tygodniowo...

Zapraszamy na spektakl o tym, jak, gdzie i z kim spędzić te 48 wolnych godzin, by nieubłaganie zbliżający się tydzień roboczy przeżyć możliwe bezboleśnie i dodryfować do kolejnego piątku?

Czwartkowe premiery w Klubie Komediowym to cykl improwizowanych spektakli obyczajowych, które z przymrużeniem oka opowiedzą na aktualne życiowe problemy współczesnych, wielkomiejskich i z reguły przepracowanych 30-latków. Przebieg spektaklu będzie improwizowany, tj. wymyślany i grany na bieżąco na oczach publiczności, bez wcześniejszego scenariusza czy przygotowanych bohaterów.

Źródło zdjęcia: flickr, Fot. Mariusz Cieszewski [źródło: https://www.flickr.com/photos/polandmfa/9041274714/in/photostream/]

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

Klub Komediowy
ul. Nowowiejska 1
00-001 Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.0
Średnia ocena
Zabawne, absurdalne, błyskotliwe. Zdecydowanie polecam!
- Justyna

23.11 / 20:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
9.5
Średnia ocena
Rewelacyjne trzyosobowe impro w fajnym formacie!
- Michał

25.10 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
9.8
Średnia ocena

24.10 / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.3
Średnia ocena
Zanurzyć się w świat tworzony na scenie przez Dwóch Panów to istna rozkosz
- Magda

Dziś / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8.7
Średnia ocena
Solidna dawka śmiechu gwarantowana!
- Agata

Jutro / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
7.4
Średnia ocena
Wspaniała atmosfera, zaskakująca improwizacja. Przyjdę ponownie!
- Artur

Dziś / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet