Piotr z aktorem feat. Michał Meyer - zdjęcie Piotr z aktorem feat. Michał Meyer - zdjęcie

Średnia ocena

8 oddanych głosów

9.6 / 10

Piotr z aktorem feat. Michał Meyer

Piotr z Aktorem/Aktorką to format, gdzie każdy będzie robił to, co potrafi najlepiej. Piotr Sikora to warszawski improwizator, który najlepiej się czuję, jak nie wiadomo, co się wydarzy, więc będzie improwizował. Aktor/ka zaś, co spektakl inny, będzie grał/a znany sobie tekst. Piotr z kolei będzie starał się odnaleźć w tym wszystkim i wyimprowizować swoją część dialogu.

Więc w połowie spektakl będzie napisany i zagrany, a w połowie wyimprowizowany. Założeniem jest, że aktor nie zdradzi aż do momentu spektaklu, jaki będzie grał tekst, i ujawni go dopiero na scenie.

Gościem Piotra będzie MICHAŁ MEYER.

Michał Meyer. Polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Urodził się w 1985 roku w Warszawie, jest absolwentem krakowskiej PWST. Związany z teatrem STU w Krakowie, gdzie można oglądać go m. in. w „Hamlecie” i „Weselu”. Występuje również w stołecznym Klubie Komediowym. Miał możliwość współpracy z wybitnymi reżyserami m. in. w takich filmach jak „Wenecja” Jana Ja-kuba Kolskiego, „Wałęsa. Człowiek z nadziei” Andrzeja Wajdy, „Miasto 44” Jana Komasy czy „Amok” Kasi Adamik. W telewizji debiutował rolą Antka w serialu „Czas honoru”. Występował w wielu telewizyjnych se-rialach i programach rozrywkowych (ostatnio Drunk History dla Comedy Central). Członek obsady SNL (Saturday Night Live) Polska - polskiej edycji kultowego amerykańskiego programu rozrywkowego.

Piotr Sikora to warszawski performer, głupiec i improwizator. Studiował teatr i impro we Włoszech, Chicago i Los Angeles. W Warszawie możecie znać go z teatrów takich jak Klancyk, Hofesinka czy PiP szoł. Marzy o zakupie profesjonalnej hulajnogi i od dłuższego czasu mieszka głównie na kanapach swoich przyjaciół.

Opinie naszych widzów (3)

 • 10.0/ 10

  Bardzo miło spędzony czas!

  pp.....@gm...il.com / 25 September 2018

 • 10.0/ 10

  Świetny pomysł! Jak komuś brakowało w impro prawdziwego aktorstwa, lub komuś w teatrze brakowało improwizacji - to jest rozwiązanie!

  an.....@gm...il.com / 17 May 2018

 • 9.0/ 10

  Bardzo fajny wieczór 😀

  a......@in...ia.pl / 16 May 2018

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

Klub Komediowy
ul. Nowowiejska 1
00-001 Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.7
Średnia ocena

02.02 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8.8
Średnia ocena
Rewelacja! Na pewno nie był to ich ostatni spektakl, na którym się pojawiłem :)
- Michał

03.02 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
9.0
Średnia ocena
Jeden z fajniejszych występów Klubu Komediowego na którym byłam!
- Klaudia

31.01 / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

7.5
Średnia ocena
Aktorzy w świetnej formie, wszystko co powiedzieli bawiło podwójnie
- Karolina

Dziś / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8.1
Średnia ocena
Świetna gra obu aktorów! Ciekawe odniesienia do życia i otaczającej rzeczywistości. Coś nowego i świeżego
- Magdalena

Dziś / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
8.7
Średnia ocena
Solidna dawka śmiechu gwarantowana!
- Agata

Jutro / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.