Pijane impro – spektakl dla dorosłych - zdjęcie

Średnia ocena

47 oddanych głosów

7,4 / 10

Pijane impro – spektakl dla dorosłych

Spektakl, podczas którego absolutnie wszystko może się zdarzyć, albowiem improwizatorzy będą grali i pili w trakcie występu.

Alkohol. W dużych ilościach. Wódkę albo wiśniówkę, albo żołądkową gorzką. Na scenie. A Wy spokojnie na widowni będziecie mogli patrzeć, jak to wpływa (hahahah!) na improwizatorów. A jeśli i Wy w tym czasie będziecie pić – to jeszcze lepiej.

Improwizacja to słuchanie, uważność, spokój i ćwiczenie pamięci. Co się wydarzy, kiedy odejmiemy sobie te umiejętności, bo trzeba będzie pić jak najczęściej? Nie wiemy. Trochę się boimy, bo mogą się zdarzyć straszne rzeczy. Ale chcemy spróbować, bo karnawał, bo szaleństwo i wyzwanie.

Spektakl tylko dla dorosłych.

Realizacja

Klub Komediowy

Opinie naszych widzów (13)

 • 10,0/ 10

  Ten spektakl był genialny! Jestem pod ogromnym wrazeniem, że mimo gigantycznej ilości wlanego w siebie alkoholu improwizatorzy byli w stanie stworzyć tylko barwnych i prześmiesznych scen! Gorąco polecam na luźny wieczór ze znajomymi!

  mi.....@gm...il.com / 08 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Pierwszy raz byliśmy w klubie komediowym, i akurat na pijanym impro - mega nam się podobało!! Improwizacja w świetnym wydaniu, luźna atmosfera i super kontakt z publicznością! Zdecydowanie wszystkim polecam jako mega uatrakcyjnienie piątkowego picia na mieście! Zdecydowanie wrócimy!

  pi.....@gm...il.com / 06 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  prośba o pokazywanie go minimum 1 w tygodniu

  ks.....@ou...ok.com / 27 marca 2017

 • 9,0/ 10

  Doskonała zabawa!

  jo.....@gm...il.com / 18 marca 2017

 • 8,0/ 10

  Klub Komediowy to zawsze dobry pomysł na wieczór!

  pa.....@....pl / 20 marca 2017

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,0
Średnia ocena
Jeden z fajniejszych występów Klubu Komediowego na którym byłam!
- Klaudia

29.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8,2
Średnia ocena

Jutro / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8,9
Średnia ocena
Rewelacja. Świetne miejsce, wspaniali ludzie, a już sam spektakl ponad wszelkie pochwały!
- Ewa

Dziś / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.