Orgia, zróbmy to razem! – spektakl improwizowany | NOWOŚĆ - zdjęcie

Orgia, zróbmy to razem! – spektakl improwizowany | NOWOŚĆ

Kiedy miłosne rytuały zostają wyparte przez codzienną rutynę, najwyższy czas na podkręcenie temperatury w związku! Komediowy spektakl o parach na skraju rutyny.

Ile czasu musi minąć, aby na związku dwojga ludzi – niczym na porcelanowej figurce delfina, przywiezionej jako pamiątka znad polskiego morza (gdzie pojechaliście po raz pierwszy jako para) – osiada kurz utkany z drobinek monotonii i opatrzenia? Trzy lata, pięć, a może kilka tygodni? Nie wiadomo kiedy – namiętność, pasja i unia dusz zostają wyparte przez codzienność we dwoje, odtwarzaną każdego poranka z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów. Miłosne rytuały niepostrzeżenie przeistaczają się w znośną rutynę… Może to ostatnia szansa, aby urozmaicić swoje związki szczyptą szaleństwa?

Witamy w klubie swing&swap! Znudzonym paniom proponujemy po kieliszku prosecco, panom whisky na lodzie, i zapraszamy wszystkich do salonu. Niezobowiązujące rozmowy, flirtujące spojrzenia, przyjemna niewiadoma: co (a raczej kto) znajduje się poza granicami własnej sypialni… Czy jednak z konfrontacji z własnymi fantazjami i wyobrażeniami na swój temat (jako boga rozkoszy, tudzież bogini uniesień) nie wyjdą na jaw skrzętnie ukrywane sekrety, maskowane dotychczas mankamenty małżonka albo konsekwentnie przemilczane dotąd drażliwe tematy z przeszłości pary?

Zapraszamy na spektakl improwizowany, w którym podejrzymy bohaterów na drodze do ich prywatnej, przydomowej rewolucji seksualnej. Istnieje jednak ryzyko, że wieczór, który rozpoczął się miłosnym tańcem w orszaku Bachusa, może się zakończyć otwarciem emocjonalnej puszki Pandory. Może jednak warto je podjąć?...

Czas trwania: 80 minut
Źródło zdjęcia: ilustracja: Hieronim Bosch, Ogród rozkoszy ziemskich

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

Klub Komediowy
ul. Nowowiejska 1
00-001 Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.9
Średnia ocena
Gorąco polecam! mnóstwo śmiechu, chłopaki naprawdę dają radę!
- Małgorzata

08.02 / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
9.0
Średnia ocena
Zabawne, absurdalne, błyskotliwe. Zdecydowanie polecam!
- Justyna

15.02 / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

7.5
Średnia ocena
Aktorzy w świetnej formie, wszystko co powiedzieli bawiło podwójnie
- Karolina

19.01 / 23:30

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8.9
Średnia ocena
Świetny spektakl! scenariusz bardzo realistyczny
- Dorota

19.01 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.