Orgia, zróbmy to razem! – spektakl improwizowany | NOWOŚĆ - zdjęcie

Średnia ocena

9 oddanych głosów

9,2 / 10

Orgia, zróbmy to razem! – spektakl improwizowany | NOWOŚĆ

Mówi się, że kiedy Bóg chce kogoś ukarać, spełnia jego najskrytsze marzenia. Witajcie na orgii. Oto historia o samotności, zmęczeniu i szybkich podnietach. Zróbmy to razem.

Historia grupy ludzi, którzy ze zmęczenia, znudzenia i potrzeby zmiany postanawiają znaleźć szczęście w ramionach nieznajomych. Losują kluczyki, lądują w specjalnym klubie, a może ruszają nocą w miasto – to się dopiero okaże. Jedno jest pewne: to się nie może udać. Nasi bohaterowie nigdy wcześniej nie byli na orgii. Nikt im nie powiedział, jak mają się zachować. W efekcie żadne z nich nie bawi się dobrze. Każdy nawet najdoraźniejszy obiekt ludzki posiada twarz, która mówi, a każda rozmowa w końcu sprawia, że ląduje się w jeszcze większych kłopotach niż te, od których się uciekało...

Pamiętajcie. Niektórzy będą samotni, nawet na orgii.

Czas trwania: 80 minut
Źródło zdjęcia: ilustracja: Hieronim Bosch, Ogród rozkoszy ziemskich

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl, najlepszy jaki widziałam do tej pory.

  MA.....@GM...IL.COM / 12 lutego 2019

 • 10,0/ 10

  Śmiech do łez. Samo zdrowie 🙂

  ma.....@gm...il.com / 02 lutego 2019

 • 9,0/ 10

  Daliście mi wiele śmiechu. Nie przestawajcie. Róbcie to dalej proszę :)

  ag.....@gm...il.com / 03 marca 2019

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8,5
Średnia ocena
Świetny, energetyczny performance od pierwszej do ostatniej minuty!
- Aleksandra

29.06 / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8,4
Średnia ocena
Bardzo zabawny, błyskotliwie napisany i świetnie zagrany
- Agnieszka

22.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9,0
Średnia ocena
Zabawne, absurdalne, błyskotliwe. Zdecydowanie polecam!
- Justyna

Jutro / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
9,0
Średnia ocena
Gorąco polecam! mnóstwo śmiechu, chłopaki naprawdę dają radę!
- Małgorzata

Jutro / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.