Opowieści po prosecco - zdjęcie

Średnia ocena

22 oddanych głosów

9,4 / 10

Opowieści po prosecco

Spotkanie z twoimi psiapsi przy bąbelkach. Opowiadacie sobie, co tam w pracy („Nic nowego, stara bieda.”), o planach kupna mieszkania z X („W ogóle to myślimy o czymś w na przedmieściach. Pod kątem dzieci. Nie, spokojnie! Nie jestem! Ale może kiedyś, w niedalekiej przyszłości”), o nowym salonie fryzjerskim, polecanym przez znajomą z zajęć pole dance („Kochana, pięknie ci zrobił ten kolor. Bardzo naturalnie.”). Wraz z drugim kieliszkiem jedna z was niespodziewanie pęka. Słone łzy kapią do kieliszka, więc dolewacie jej proseczja – a in proseczjo veritas! Nagle okazuje się, że w robocie szykuje się fuzja, i nikt nie może być pewny swojego stanowiska. Domu na przedmieściach nie będzie, bo X w międzyczasie stał się EX. A odrosty na dwa palce może i wyglądają naturalnie, ale taki sam efekt możesz uzyskać sama, oszczędzając cztery stówy na fryzjerze! Nie wiedzieć kiedy, pęka kolejna butelka (trzecia?) wina musującego, a WSZECHŚWIAT JEST MUSUJĄCYM OCEANEM! Niekoniecznie schłodzonym.

Zapraszamy na komediowy spektakl improwizowany inspirowany rozmowami z BFF przy winku. O czym się mówi? Co zataja? Który kieliszek prosecoo uwalnia tamę taktu, szczerości, a nawet przyzwoitości? Kto straci przyjaciół, kto godność, i kto za to wszystko zapłaci rachunek?

____________________________________________________________________

W związku z bieżącymi obostrzeniami pula biletów została zwiększona o bilety dla osób posiadających unijny certyfikat COVID. Osoby, które wybiorą tę taryfę są zobowiązane do okazania odpowiedniego dokumentu obsłudze teatru.

Czas trwania: 80 minut

Opinie naszych widzów (8)

 • 10,0/ 10

  Bardzo wesoły, głównie improwizowany, z elementem udziału publiczności.

  jd.....@gm...il.com / 24 października 2021

 • 10,0/ 10

  Najlepszy spektakl improwizacji jaki do tej pory widziałam, iskrzyło poczuciem humoru, celnymi ripostami, doskonałą puentą. Brawo ! Barbara

  do.....@gm...il.com / 01 października 2021

 • 10,0/ 10

  Trzymają poziom. Polecam

  a......@....pl / 01 października 2021

 • 10,0/ 10

  Pro tip dla kobiet: użyjcie wodoodpornego tuszu! 😁 😁 😁

  t......@gm...il.com / 01 października 2021

 • 10,0/ 10

  Bardzo dobrze się bawiliśmy. Jestem pod wrażeniem, jak aktorzy potrafią z ogromną biegłośćią odnaleźc się w nawet najbardziej absurdalnym temacie. Brawo !

  rk.....@....pl / 29 lipca 2021

 • 10,0/ 10

  Wspaniały!!! Bawiłem się przez każdą minutę, a nawet sekundę tego spektaklu. Świetne widowisko! Polecam każdemu !!!

  ja.....@gm...il.com / 29 lipca 2021

 • 9,0/ 10

  Tylko 9 dlatego że "noga nie była zawieszona" xD ale żona zadowolona. Słaba organizacja miejsca pod względem wymogów c19.

  jo.....@gm...il.com / 24 października 2021

 • 6,0/ 10

  Trochę więcej się spodziewałam. Moim zdaniem mało wykorzystany temat babskich rozmów przy alko.

  mw.....@....pl / 01 października 2021

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet