Nikt nic nie wie – improwizacja dla dzieci - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy

10,0 / 10

Nikt nic nie wie – improwizacja dla dzieci

Wyjątkowe wydarzenie komediowe dla widzów od 4 do 12 lat, gdzie improwizatorki i improwizatorzy wspólnie z dziećmi wymyślają i nadają bieg zabawnym, wzruszającym, przygodowym historiom.

Jak to działa?

✩ Najpierw się rozgrzewamy! – Wspólnie z publicznością przed spektaklem wykonujemy ze sceny ćwiczenia, które budzą wyobraźnię, pozwalają się poznać i dobrze poczuć przed spektaklem.

✩ Później wspólnie wyruszamy do świata bajek! – Czerpiąc z inspiracji od publiczności na bieżąco tworzymy improwizowane opowieści. Każda z nich jest wyjątkowa, ponieważ wydarza się tylko raz i nigdy więcej się nie powtórzy!

____________________________________________________________________

W związku z bieżącymi obostrzeniami pula biletów została zwiększona o bilety dla osób posiadających unijny certyfikat COVID. Osoby, które wybiorą tę taryfę są zobowiązane do okazania odpowiedniego dokumentu obsłudze teatru.

Obsada

Występują: Agnieszka Matan, Marta Iwaszkiewicz, Marta Podobas, Agata Rozbicka, Norbert Bajan, Ewa Gryczon, Piotr Gasik, Jan Wasilewski, Joanna Pawluśkiewicz, Aleksandra Markowska

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Fantastyczny! Spektakl pełen energii, nietuzinkowych j kreatywnych pomysłów na fabule, która przenosi nie tylko dzieci w świat najpiękniejszej fantazji. Poza tym bardzo edukacyjny i zabawny! Wspaniale, ze na mapie Warszawy pojawiła się taka inicjatywa! I przy okazji.. mimo iż to spektakl dla dzieci - ja sama przednio się bawię :)

    mi.....@gm...il.com / 29 grudnia 2021

  • 10,0/ 10

    Bardzo przyjazna atmosfera i otwartość aktorów, dzieci bawiły się wspaniale, wrócimy tu na pewno!

    ag.....@....pl / 21 listopada 2021

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet