Niektóre długopisy piszą wolniej – odc.2 - zdjęcie

Średnia ocena

11 oddanych głosów
2 zainteresowane osoby

8,1 / 10

Niektóre długopisy piszą wolniej – odc.2

"Niektóre długopisy piszą wolniej" odcinek II - to prawdopodobnie skecz show - opowiada o różnych problemach, które nas dręczą - za pomocą wielu punktów widzenia.

Skecze niby nie układają się w konkretny temat, ale jednak wspólna myśl autorów przebija się przez zbiór scen - w drugim odcinku koncentrujemy się na rodzinie, terapii, problemach z rodzicami - ale mieszane jest to wszystko po prostu z wesołą głupotą i (specyficznym) szaleństwem. Swoje ideały skeczowe czerpiemy z anglosaskiej kultury - Monty Python, Mr.Show, Saturday Night Live, Key&Peele, The Birthday Boys.

"Niektóre Długopisy" to spektakl pełen scen o różnych rzeczach napisanych według własnych zasad. Chcemy pokazać widowni śmieszności wzięte prosto ze wspólnej codzienności, czasem coś parodiować, czasem szukać ironicznego spojrzenia - jest to wszystko bardzo subiektywne, ale jest sens w pozornym bezsensie. Nie chcemy obrazić, ale na pewno zniszczyć banał i rozwalić trochę schematy. Nie ma polityki, nie ma bieżących wydarzeń. Raczej absurd i wariactwo - ale jednak z jakąś myślą przewodnią.

Na scenie występuje Krzysztof Dziubak, Marta Iwaszkiewicz, Bartosz Młynarski, Paweł Najgebauer, Joanna Pawluśkiewicz.

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Wspaniały Spektakl. Bezpośredni kontakt z aktorami. Świetne poczucie humoru.

  ra.....@in...ia.pl / 08 lutego 2016

 • 10,0/ 10

  Bardzo dobry spektakl! Lekka forma, oszczędna scenografia i aktorzy, którzy wypełniają sceniczną przestrzeń nietuzinkowym humorem. Z umiejętnością wirtuozów wydobywają nuty nastrojów, śmieją się z naszych przywar, współczesnych konotacji społecznych i politycznych.

  ra.....@in...ia.pl / 08 lutego 2016

 • 9,0/ 10

  Bardzo śmieszne. Polecam

  ja.....@gm...il.com / 01 lutego 2016

 • 7,0/ 10

  Bardzo miła i przyjemna rozrywka

  k......@gm...il.com / 17 stycznia 2016

 • 1,0/ 10

  wyszedłem w trakcie. to było tak słabe, że szkoda słów kierowałem się ocenami na portalu, a mam ogromne podejrzenia, ze one są fałszywe. to nie było nawet 5/10 to nie było 3/10 to było ZERO. nie piszę nigdy opinii/ocen, ale to były tak zmarnowane pieniądze. oprócz nas też dwie osoby wyszły w trakcie. mam też podejrzenia, że część publiki była podstawiona, bo tylko kilka osób ciągle się "smialo"

  ps.....@gm...il.com / 17 kwietnia 2016

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet