Nie jesteśmy w Rio, czyli jesteśmy za smutni na karnawał: Muzyczny wieczór krótkich gier - zdjęcie

Średnia ocena

18 oddanych głosów

9.6 / 10

Nie jesteśmy w Rio, czyli jesteśmy za smutni na karnawał: Muzyczny wieczór krótkich gier

Karnawałowe szaleństwo na miarę naszych możliwości! Dynamiczne krótkie gry impro w towarzystwie muzyki. Spontaniczna zabawa i niczym nieskrępowana rozrywka w najlepszym wykonaniu ekipy Klubu Komediowego.

Gorące rytmy samby, rozkołysane biodra opięte brokatową lajkrą, maski ledwie skrywające zalotne spojrzenia, deszcz barwnych serpentyn i konfetti… Czyli karnawał w Brazylii!

Tymczasem w Polsce: Muzycznie utknęliśmy z Krzysztofem Krawczykiem na parostatku, a rozkołysanie tułowia hamują puchowe, bezkształtne kurty. Maski są, a jakże – antysmogowe. No i deszcz też jest. Zwykły deszcz.

Może i nie jesteśmy w RIO, i może jesteśmy za smutni na karnawał – ale za miesiąc będziemy jeść nieprzyzwoite ilości pączków i sypać głowy popiołem. Jeśli się bawić, to tylko teraz! Zapraszamy na karnawałowy wieczór z krótkimi grami improwizowanymi z akompaniamentem! Będzie muzyka, będziemy śpiewać. La vida loca!

Gry mają odgórne założenia, z którymi improwizatorzy będą musieli sobie poradzić. Tym razem czeka ich wiele wyzwań muzycznych, gdyż na pianinie będzie im towarzyszyć Maja Lenar. I tak na przykład występujący będą musieli ułożyć barową piosenkę na zadany przez publiczność temat (Irish Drinking Song), zaimprowizować serię muzycznych hitów (Greatest Hits) albo a vista – na znak prowadzącego – płynnie kontynuować scenę, śpiewając (Show-Stopping Number). Wszystko na żywo, bez przygotowania, za to z akompaniamentem!

Obsada

Wieczór krótkich gier

Maja Lenar - pianino

Realizacja

Wieczór krótkich gier

Pianino: Maja Lenar

Opinie naszych widzów (3)

 • 10.0/ 10

  Świetna zabawa!

  um.....@on...et.eu / 24 January 2018

 • 10.0/ 10

  Rewelacja jak zawsze:) choć liczba występujących osób za duża jak dla mnie.

  al.....@gm...il.com / 14 January 2018

 • 9.0/ 10

  Bardzo fajnie. Jedyna przyjazna sugestia to starać się zakończyć cały spektakl na osobie która jest ulubieńcem publiczności. Taka mała manipulacyjka sprawi że ludzie wyjdą w dzikim zachwycie. Mówię to bo jestem psychologiem z prawdziwego zdarzenia. Proszę szanować taką opinię.

  an.....@gm...il.com / 16 January 2018

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

10.0
Średnia ocena
Piękny, barwny, żywy - prawdziwy kalejdoskop barw Polski, polecam gorąco
- Krystyna

07.09 / 19:00

12.10 / 19:00

Gatunek: Koncert

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.