Nie jesteśmy w Rio, czyli jesteśmy za smutni na karnawał: Muzyczny wieczór krótkich gier - zdjęcie

Średnia ocena

16 oddanych głosów

9.5 / 10

Nie jesteśmy w Rio, czyli jesteśmy za smutni na karnawał: Muzyczny wieczór krótkich gier

Karnawałowe szaleństwo na miarę naszych możliwości! Dynamiczne krótkie gry impro w towarzystwie muzyki. Spontaniczna zabawa i niczym nieskrępowana rozrywka w najlepszym wykonaniu ekipy Klubu Komediowego.

Gorące rytmy samby, rozkołysane biodra opięte brokatową lajkrą, maski ledwie skrywające zalotne spojrzenia, deszcz barwnych serpentyn i konfetti… Czyli karnawał w Brazylii!

Tymczasem w Polsce: Muzycznie utknęliśmy z Krzysztofem Krawczykiem na parostatku, a rozkołysanie tułowia hamują puchowe, bezkształtne kurty. Maski są, a jakże – antysmogowe. No i deszcz też jest. Zwykły deszcz.

Może i nie jesteśmy w RIO, i może jesteśmy za smutni na karnawał – ale za miesiąc będziemy jeść nieprzyzwoite ilości pączków i sypać głowy popiołem. Jeśli się bawić, to tylko teraz! Zapraszamy na karnawałowy wieczór z krótkimi grami improwizowanymi z akompaniamentem! Będzie muzyka, będziemy śpiewać. La vida loca!

Gry mają odgórne założenia, z którymi improwizatorzy będą musieli sobie poradzić. Tym razem czeka ich wiele wyzwań muzycznych, gdyż na pianinie będzie im towarzyszyć Maja Lenar. I tak na przykład występujący będą musieli ułożyć barową piosenkę na zadany przez publiczność temat (Irish Drinking Song), zaimprowizować serię muzycznych hitów (Greatest Hits) albo a vista – na znak prowadzącego – płynnie kontynuować scenę, śpiewając (Show-Stopping Number). Wszystko na żywo, bez przygotowania, za to z akompaniamentem!

Obsada

Wieczór krótkich gier

Maja Lenar - pianino

Realizacja

Wieczór krótkich gier

Pianino: Maja Lenar

Opinie naszych widzów (2)

  • 10.0/ 10

    Rewelacja jak zawsze:) choć liczba występujących osób za duża jak dla mnie.

    al.....@gm...il.com / 14 January 2018

  • 9.0/ 10

    Bardzo fajnie. Jedyna przyjazna sugestia to starać się zakończyć cały spektakl na osobie która jest ulubieńcem publiczności. Taka mała manipulacyjka sprawi że ludzie wyjdą w dzikim zachwycie. Mówię to bo jestem psychologiem z prawdziwego zdarzenia. Proszę szanować taką opinię.

    an.....@gm...il.com / 16 January 2018

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku - to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta - niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem - jest to pierwszy i jedyny prawdziwy klub komediowy w Polsce.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi - na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. “Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show m. in. “Niektóre długopisy piszą wolniej” i “Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. "Bitwa na dubbingi", "Musical improwizowany", "Mała gra o nic" i wiele innych. Klub Komediowy nie zapomina również o najmłodszych widzach - w jego repertuarze znaleźć możemy także improwizowane spektakle dla dzieci m. in spektakl "Nikt nic nie wie".

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo - dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w której napić się można pysznej kawy i dobrego wina.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Mariusz Szczygieł i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest od poniedziałku do piątku na godzinę przed rozpoczęciem każdego spektaklu.

Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643, Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.5
Średnia ocena
Umarłem ze śmiechu!
- Marcin

23.02 / 20:00

Gatunek: Improwizacja
8.4
Średnia ocena
Zanurzyć się w świat tworzony na scenie przez Dwóch Panów to istna rozkosz
- Magda

28.01 / 20:00

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.7
Średnia ocena
Ten duet powinien trafić do repertuaru Klubu Komediowego na stałe. Rewelacja!
- Marta

Dziś / 19:00

Gatunek: Improwizacja
7.7
Średnia ocena
It was well organised and I was happy to see the comedians incorporate audience participation within their act
- Gary

Dziś / 21:00

Gatunek: Improwizacja
9.4
Średnia ocena
Super spektakl :) Naprawdę polecam! Śmiech gwarantowany!
- Karolina

Jutro / 19:00

10.02 / 19:00

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.