Musical improwizowany na Placu Zabaw nad Wisłą - zdjęcie

Średnia ocena

400 oddanych głosów
20 zainteresowanych osób

9.0 / 10

Musical improwizowany na Placu Zabaw nad Wisłą

Zapraszamy na pierwszy i oryginalny – musical improwizowany! Grupa improwizatorów, aktorów, wokalistów i muzyków przy akompaniamencie kompozytorki Joanny Kucharczyk stworzy niepowtarzalne przedstawienie muzyczne. Za każdym razem stają przed wyzwaniem wymyślania na żywo historii i piosenek, i stworzenia z nich spójnej całości. Wszystko, co wydarzy się na scenie, będzie improwizowane i na żywo – muzyka, dialogi, piosenki, a nawet choreografia.

Jak zwykle, nie mamy kurtyny, i aby zacząć, potrzebny będzie tytuł od publiczności.

Czas trwania: 75 minut

Zwiastuny

Realizacja

Występują: Joanna Kucharczyk, Aleksandra Markowska, Agnieszka Bajer, Ewa Aniela Gryczon, Katarzyna Kołeczek, Kinga Kosik-Burzyńska, Weronika Nockowska, Marta Podobas, Agata Sasinowska, Piotr Gasik, Bartosz Jurkowski, Bartłomiej Magdziarz, Maciej Nawrocki

Opinie naszych widzów (106)

 • 10.0/ 10

  Świetna grupa improwizatorów,nie zawodzi jak zawsze!:) polecam wszystkim te spektakle.

  bl.....@gm...il.com / 16 June 2018

 • 10.0/ 10

  no normalnie umio, oni umio i w rozśmieszanie i w śpiewanie jednocześnie. multitasking poziom master <3 bardzo polecam!

  ew.....@gm...il.com / 28 May 2018

 • 10.0/ 10

  REWELACJA, POLECAM

  za.....@....pl / 28 May 2018

 • 10.0/ 10

  Fantastyczny spektakl, bardzo utalentowani aktorzy, rewelacyjnie improwizowali i potrafili rozbawić publiczność. Polecam!

  mo.....@gm...il.com / 27 May 2018

 • 10.0/ 10

  Fantastyczni, zaangażowani, pomysłowi, artyści. Dobra rozrywka.

  Ki.....@gm...il.com / 27 May 2018

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

10.0
Średnia ocena

06.10 / 17:30

07.10 / 12:00

Gatunek: Dla dzieci
9.8
Średnia ocena

24.08 / 20:00

25.08 / 20:00

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Dramat

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.