Musical improwizowany - zdjęcie

Średnia ocena

441 oddanych głosów
20 zainteresowanych osób

9.0 / 10

Musical improwizowany

Zapraszamy na pierwszy i oryginalny – musical improwizowany! Grupa improwizatorów, aktorów, wokalistów i muzyków przy akompaniamencie kompozytorki Joanny Kucharczyk stworzy niepowtarzalne przedstawienie muzyczne. Za każdym razem stają przed wyzwaniem wymyślania na żywo historii i piosenek, i stworzenia z nich spójnej całości. Wszystko, co wydarzy się na scenie, będzie improwizowane i na żywo – muzyka, dialogi, piosenki, a nawet choreografia.

Jak zwykle, nie mamy kurtyny, i aby zacząć, potrzebny będzie tytuł od publiczności.

Czas trwania: 75 minut

Zwiastuny

Realizacja

Występują: Joanna Kucharczyk, Aleksandra Markowska, Agnieszka Bajer, Ewa Aniela Gryczon, Katarzyna Kołeczek, Kinga Kosik-Burzyńska, Weronika Nockowska, Marta Podobas, Agata Sasinowska, Piotr Gasik, Bartosz Jurkowski, Bartłomiej Magdziarz, Maciej Nawrocki

Opinie naszych widzów (115)

 • 10.0/ 10

  Genialny spektakl!

  Da.....@gm...il.com / 12 November 2018

 • 10.0/ 10

  Rewelacja

  ma.....@ga...ta.pl / 31 October 2018

 • 10.0/ 10

  było super!!!!!

  ma.....@gm...il.com / 30 September 2018

 • 10.0/ 10

  Świetny musical! Jakby go przedłużyć o pół godziny to wszystkie wątki by się splotły Tarantino-style. Aktorzy mają bardzo dobre głosy - żałuję, że nie mam tego nagrane, bo pojawiały się wszystkie style muzyczne od, a la zespół Mazowsze, po Alicie Keys. Polecam.

  m......@gm...il.com / 21 September 2018

 • 10.0/ 10

  Dali czadu. Pozazdroscic talentu!

  ad.....@ya...oo.pl / 21 September 2018

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

Klub Komediowy
ul. Nowowiejska 1
00-001 Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.0
Średnia ocena
Zabawne, absurdalne, błyskotliwe. Zdecydowanie polecam!
- Justyna

23.11 / 20:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8.8
Średnia ocena
Bardzo śmieszny i kreatywny spektakl. Polecam!
- Jan

12.12 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
9.2
Średnia ocena
Super spektakl :) Naprawdę polecam! Śmiech gwarantowany!
- Karolina

21.11 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.3
Średnia ocena
Świetny, energetyczny performance od pierwszej do ostatniej minuty!
- Aleksandra

Dziś / 21:15

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
7.2
Średnia ocena
Aktorzy rewelacja, zaczęłam sympatyzować z głównymi bohaterami, zwłaszcza z Mariuszem i jego miłością do taniego ketchupu
- Dorota

Dziś / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet