Musical improwizowany - zdjęcie

Średnia ocena

375 oddanych głosów
20 zainteresowanych osób

9.0 / 10

Musical improwizowany

Pierwszy w Polsce, oryginalny musical improwizowany. Jeden z najpopularniejszych punktów repertuaru Klubu Komediowego.

Grupa improwizatorów, aktorów, wokalistów i muzyków przy akompaniamencie kompozytorki Joanny Kucharczyk stworzy niepowtarzalne przedstawienie muzyczne. Wszystko, co wydarzy się na scenie, będzie improwizowane i na żywo – muzyka, dialogi, piosenki, a nawet choreografia. By zacząć, potrzebny jest tylko tytuł, o który artyści dostają od publiczności. Za każdym razem stają przed wyzwaniem wymyślania na żywo historii i piosenek, i stworzenia z nich spójnej całości.

Musical Improwizowany to bardzo dobrze znany i ceniony na świecie format. Swoje początki miał już w latach 60. XX w. w Stanach Zjednoczonych. Inspirację i „know how” do stworzenia pierwszej grupy śpiewających improwizatorów Aleksandra Markowska (improwizatorka i wokalistka) przywiozła prosto z Chicago.

Mało kto wie, że znany na całym świecie musical „Hair” też miał improwizowane sceny...

Czas trwania: 75 minut

Zwiastuny

Realizacja

Występują: Marta Podobas, Bartek Magdziarz, Weronika Nockowska, Mateusz Lewandowski, Agnieszka Bajer, Maciej Nawrocki, Joanna Pawluśkiewicz

Muzyka: Joanna Kucharczyk

Opinie naszych widzów (98)

 • 10.0/ 10

  Polecam serdecznie, bawiłam się świetne! :)

  ka.....@gm...il.com / 23 April 2018

 • 10.0/ 10

  Spektakl 19.04.2018r. Gratuluję pracy zespołowej. Pomysł wciągnięcia publiczności do zabawy, rewelacyjny! Dziękujemy!

  da.....@gm...il.com / 22 April 2018

 • 10.0/ 10

  Jak zawsze bajeczny. Pełen uśmiechu, pozytywnej energii i humoru. Zdecydowanie polecam.

  da.....@gm...il.com / 20 April 2018

 • 10.0/ 10

  Wspaniała zabawa, można polecić każdemu, kto ma odrobinę dystansu do świata. Albo komuś kto chce go nieco nabyć :) Zdecydowanie będę jeszcze wracał na Musical Improwizowany!

  mi.....@ko...ik.net / 09 April 2018

 • 10.0/ 10

  Zajebistosc!

  to.....@sm...ek.info / 30 March 2018

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643, Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.1
Średnia ocena
Fantastyczna pomysłowość członków grupy i humor, który trafia w punkt. Polecam serdecznie wszystkim! :)
- Agnieszka

28.05 / 20:30

Gatunek: Improwizacja
9.6
Średnia ocena
Lepsze niż jakakolwiek komedia w kinie czy teatrze, półtorej godziny śmiałem się prawie non-stop!
- Marek

10.06 / 19:00

Gatunek: Improwizacja
8.3
Średnia ocena
Zanurzyć się w świat tworzony na scenie przez Dwóch Panów to istna rozkosz
- Magda

27.05 / 19:00

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.7
Średnia ocena
Torpeda !!!!!
- Kama

27.05 / 21:00

Gatunek: Improwizacja
9.1
Średnia ocena
Polecam każdemu! Byłem pierwszy raz w klubie komediowym i jestem zachwycony! 1,5 godziny niesamowicie śmiesznych improwizowanych scen
- Adrian

Jutro / 19:00

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.