Musical improwizowany - zdjęcie

Średnia ocena

296 oddanych głosów
20 zainteresowanych osób

9.0 / 10

Musical improwizowany

Pierwszy w Polsce, oryginalny musical improwizowany. Jeden z najpopularniejszych punktów repertuaru Klubu Komediowego.

Grupa improwizatorów, aktorów, wokalistów i muzyków przy akompaniamencie kompozytorki Joanny Kucharczyk stworzy niepowtarzalne przedstawienie muzyczne. Wszystko, co wydarzy się na scenie, będzie improwizowane i na żywo – muzyka, dialogi, piosenki, a nawet choreografia. By zacząć, potrzebny jest tylko tytuł, o który artyści dostają od publiczności. Za każdym razem stają przed wyzwaniem wymyślania na żywo historii i piosenek, i stworzenia z nich spójnej całości.

Musical Improwizowany to bardzo dobrze znany i ceniony na świecie format. Swoje początki miał już w latach 60. XX w. w Stanach Zjednoczonych. Inspirację i „know how” do stworzenia pierwszej grupy śpiewających improwizatorów Aleksandra Markowska (improwizatorka i wokalistka) przywiozła prosto z Chicago.

Mało kto wie, że znany na całym świecie musical „Hair” też miał improwizowane sceny...

Czas trwania: 75 minut

Realizacja

Występują: Marta Podobas, Bartek Magdziarz, Weronika Nockowska, Mateusz Lewandowski, Agnieszka Bajer, Maciej Nawrocki, Joanna Pawluśkiewicz

Muzyka: Joanna Kucharczyk

Opinie naszych widzów (82)

 • 10.0/ 10

  Rewelacyjna zabawa! Można się nieźle uśmiać.

  gr.....@gm...il.com / 12 January 2018

 • 10.0/ 10

  Dawno się tak nie uśmiałem. Zdecydowanie polecam!

  ko.....@mi...ki.pl / 12 January 2018

 • 10.0/ 10

  To najlepszy spektakl w klubie komediowym. Choć za każdym razem jest różny, to i tak nigdy się nie zawiodłam. Zdarza się, że bawi do łez! :)

  a......@gm...il.com / 12 January 2018

 • 10.0/ 10

  Nie pamiętam abyś śmiał się bardziej na jakimkolwiek spektaklu

  ds.....@gm...il.com / 05 January 2018

 • 10.0/ 10

  Aktorzy to geniusze artyzmu. Ostatnio bylem na zwyklym spektaklu w prestizowym teatrze i mam do porownania improwizacje z gotowa sztuka. zdecydowanie improwizacja w klubie komediowym zwycięża. Zabawna historia stworzona na poczekaniu. Niesamowite przezycie.

  do.....@gm...il.com / 31 December 2018

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku - to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta - niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem - jest to pierwszy i jedyny prawdziwy klub komediowy w Polsce.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi - na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. “Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show m. in. “Niektóre długopisy piszą wolniej” i “Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. "Bitwa na dubbingi", "Musical improwizowany", "Mała gra o nic" i wiele innych. Klub Komediowy nie zapomina również o najmłodszych widzach - w jego repertuarze znaleźć możemy także improwizowane spektakle dla dzieci m. in spektakl "Nikt nic nie wie".

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo - dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w której napić się można pysznej kawy i dobrego wina.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Mariusz Szczygieł i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest od poniedziałku do piątku na godzinę przed rozpoczęciem każdego spektaklu.

Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643, Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.7
Średnia ocena

Dziś / 21:00

Gatunek: Improwizacja
8.0
Średnia ocena
Dziewczyny to torpedy!
- Krzysztof

24.01 / 21:00

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.