Miłość po francusku – czyli impro randki w „Paryżu. 13 dzielnicy” (Gutek Film) - zdjęcie

Miłość po francusku – czyli impro randki w „Paryżu. 13 dzielnicy” (Gutek Film)

Erotyczne fantazje, tęsknota za bliskością, koktajl z miłosnych marzeń i rozczarowań – a to wszystko we współczesnej metropolii, pośród wieżowców i esplanad paryskiego blokowiska, tutejszego Chinatown. „Paryż. 13 dzielnica” to love-story kreślące portret współczesnych kochanków i podtrzymujące legendę Paryża jako stolicy miłości i seksu. Reżyser filmu Jacques Audiard misternie plącze drogi swoich bohaterów: Kelnerka Emilie zakochuje się w swoim sublokatorze Camille’u, który na co dzień pracuje w pobliskim liceum. Ten jednak coraz bardziej angażuje się w relację z agentką nieruchomości Norą, która jednak ma obsesję na punkcie Amber – tajemniczej dziewczyny pracującej na seks-kamerce. Wszyscy śmiało otwierają drzwi do swoich sypialni, jednak serca trzymają pod kluczem.

Klub Komediowy zaprasza na kolejny wieczór inspirowany najnowszą premierą kinową będącą w dystrybucji Gutek Film. Obejrzymy wybrane sceny z filmu, a aktorzy i aktorki zagrają serię improwizowanych historii, niepozbawionych czułości, jak i ciętego humoru.

Więcej informacji i terminy najbliższych seansów „Paryża. 13 dzielnicy” znajdziecie m.in. na stronie Gutek Film. Film na dużym ekranie zobaczycie już od 24 czerwca!

Czas trwania: 80 minut

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.