Michał Kempa: Moja walka – one man show - zdjęcie

Średnia ocena

64 oddanych głosów

8,7 / 10

Michał Kempa: Moja walka – one man show

Swego rodzaju program osobisty Michała Kempy – komika, który skończył około 30 lat i tak bardzo to przeżył, że postanowił o tym opowiedzieć. Program ma charakter satyryczny. Program ma świadomie kontrowersyjny tytuł. Treści nie będą już kontrowersyjne, ale ich weryfikacja następuje dopiero po zakupie biletów.

Program nie ma charakteru stand-upowego, przypomina raczej tradycyjne Audiovisual Comedy Show (audiowyżual oznacza, że będzie rzutnik. Dobry. Niemiecki rzutnik).

„Kempa w zgrabny i lekki sposób przekracza kolejne granicy komedii. Ogląda się to z niezwykłą przyjemnością.”

– Artur Wasilewski „Nowy Teatr Współczesny”

„Coś, co inni zamieniliby na pełen frazesów ideologiczny wiec, Kempa robi w sposób bezpretensjonalny i mądry. I przede wszystkim szalenie zabawny.”

– Wojciech Tumidal „sceniczni.pl”

„Jest tu śmiech, ale są też łzy. Wzruszenia, smutek, radość, nadzieja. Zabawa i Refleksja. Sposób, w jaki Michał Kempa żongluje klimatem i emocjami w swoim autobiograficznym show przywołuje najlepsze wspomnienia przedwojennej Lwowskiej Szkoły Komedii. Występy Michała Kempy to odkrycie, o które wszyscy powinniśmy dbać i pielęgnować je. To zjawisko niezwykłe.”

– Antoni Byrdy „Ars Comediana”

„Wiesz co, jeżeli o mnie chodzi, to ten pomysł, żeby wykorzystać w opisie zmyślone cytaty ze zmyślonych, fałszywych tytułów to to jest wiesz - wątpliwe moralne, to jest wręcz oszustwo. No. Natomiast tak jak mówię - jeśli ma to w jakikolwiek sposób zwiększyć sprzedać biletów to tak – zróbmy to, pewnie, że tak”.

– Michał Kempa

„To, że to jest premiera i ludzie mogą się zorientować, że i tak tego przecież nikt nie widział, więc pomysł z tymi cytatami w ogóle jest trochę bez sensu to to rzeczywiście na tu trochę komplikuje. Ale to już trudno, teraz tego zmieniać nie będziemy. To musi pójść.”

– Michał Kempa

„Nie, to że na 6 cytatów 3 są ze mnie to mi nie przeszkadza. Im więcej mnie tym lepiej. Jak będzie 4 cytat ze mnie to też się nie obrażę.”

– Michał Kempa

„No, spoko, na razie”

– Michał Kempa

Czas trwania: 70 minut

Opinie naszych widzów (13)

 • 10,0/ 10

  Dawno się nie bawiłam, tak jak na One Man Show 🔥🔥🔥 oby takich wydarzeń więcej !

  dg.....@gm...il.com / 09 października 2019

 • 10,0/ 10

  Jak dla mnie rewelacja bo uwielbiam poczucie humoru Michała Kempy, cokolwiek mówi😄

  Ad.....@....pl / 08 maja 2019

 • 10,0/ 10

  Ekstra show - polecam! I czekam na drugą część :)

  ew.....@gm...il.com / 06 maja 2019

 • 10,0/ 10

  Wszystko fajnie, ładnie i ciekawie. Bardzo ładny też był plakat promujący, taki zachęcający. Promocja była dobra i występujący też - taki nawet ładny był. No nic - mi się podobało. Ogólnie - poszłabym jeszcze raz. Tak nawet bez wahania.

  do.....@in...ia.pl / 15 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Ja powiem tak. W ostatnim czasie często jeździłam na różne szkolenia, gdzie były prezentacje multimedialne. Prezentacje mi się podobają, więc tutaj na występie też mi się podobało, bo było trochę podobnie. Były też akcenty muzyczne, a ja nie umiem żyć bez muzyki, więc to był też walor. No i klub piwniczany - miękkie światło, lekki taki nawiewik z góry - to mnie koi. Bardzo ładnie. Pan Michał doskonały, miał ładne ubrania. Czasem przewracały się też szklane butelki, bo niewielu ludzi miało stoliki, więc stawiali je na podłodze, a potem trącali stopami. To też mi się podobało i dlatego przyznałam najwyższą ocenę.

  lo.....@ho...il.com / 15 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Jest super! Kocham Kempe :)

  Po.....@gm...il.com / 28 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Dzień Dobry, Przyjechałam z Poznania specjalnie na One Man Show Pana Michała Kempy i ...... bawiłam się wspaniale! Czekam z niecierpliwością na część II. Uwielbiam poczucie humoru Pana Michała - jest bardzo naturalny, pełen uroku, wrażliwości i posiada niesamowite oko dobrej obserwacji. Empatia, inteligencja, wrażliwość, naturalność i uczciwość to cenię najbardziej u Pana Michała. Poczucie humoru przychodzi Panu Michałowi naturalnie, nie musi się wysilać, główkować co by tu powiedzieć aby było śmiesznie. Jest po prostu mistrzem komedii. Born to do it! :) Serdecznie pozdrawiam, Joanna

  Jo.....@gm...il.com / 18 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Było dobrze. Bardzo dobrze.

  Mi.....@gm...il.com / 11 lutego 2019

 • 8,0/ 10

  Spektakl fajny, zabawny, jednak czegoś brakowało. Mimo dużej sympatii do pana Michała myślę, że mógłby być bardziej dopracowany. Początek zapowiadał się super, jednak na końcu historia o Chicago nie była w okóle zabawna, może kwestia innego poczucia humoru :)

  ka.....@ko...ki.eu / 09 października 2019

 • 7,0/ 10

  Bylo spoko. Tego mniej więcej się spodziewałam. Lubie Kempe dlatego poszlismy

  Iz.....@tl...en.pl / 11 lutego 2019

 • 6,0/ 10

  Zrelaksowalam się, fajny klimat w klubie, niezobowiązująca atmosferą.

  ma.....@gm...il.com / 06 maja 2019

 • 5,0/ 10

  Fajnie sie oglądało, rzecz ciekawa, nie pozbawiona polotu, uroku i fantazji. Tylko 5 pkt za format, czyli robienie jaj z najbliższej rodziny. To obce mi klimaty.

  al.....@ga...ta.pl / 09 grudnia 2019

 • 5,0/ 10

  trochę za krótki

  al.....@gm...il.com / 21 lutego 2019

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.