Mężowie Konstancina | NOWOŚĆ - zdjęcie

Średnia ocena

8 oddanych głosów

6,1 / 10

Mężowie Konstancina | NOWOŚĆ

Odpowiedź męskiej reprezentacji improwizatorów Klubu Komediowego na „Żony Wilanowa”. Szpakowaci, postawni, bogaci. Duża strefa wpływów. Wiele zer na kontach.

Miłosny przewodnik po Konstancinie, czyli co to oznacza, gdy facet z Konstancina zaprosi Cię do:

1. tężni solankowej – co tu dużo mówić, koleś przyoszczędził… liczy, że zachwyci cię podmiejskie inhalatorium, ale nie da się ukryć, że bilet wstępu kosztował 10 zł za osobę (i to w sezonie zimowym, czyli w ogóle najtaniej, jak się da). I jak książki nie należy oceniać po okładce, tak mężczyzn – po portfelu, niemniej jednak facet jest z Konstancina. Powinien mieć własną gradiernię w swoim przywillowym ogrodzie. Powiedz, że masz nadwrażliwość na brom i czym prędzej uciekaj!

2. Villi La Fleur – ty i on, kontemplujący oryginały obrazów Tamary Łempickiej, pochylający się nad autentycznym szkicem Modiglianiego… niby romantycznie, niby gustownie, a jednak – jesteście w CZYIMŚ prywatnym muzeum. A przecież koleś jest z Konstancina. Unikatowa kolekcja malarstwa i rzeźby powinna zdobić hol JEGO willi.

3. parku WakeLove Konstancin – zajaweczka wakeboardem? OK, od razu sobie daruj. On najpewniej wciąż jest niepełnoletni lub – co gorsze – to typ sportowca. Jeśli zdecydujesz się na tę randkę, to albo w konsekwencji złamiesz prawo, albo nieodwracalnie upokorzysz się na akwenie wodnym, ubrana w piankowy kostium z neoprenu.

4. uzdrowiska – że niby chodzi o luksusowy. odprężający wypoczynek, połączony z serią zabiegów SPA i odnową biologiczną… Wszystko fajnie, ale prędzej czy później okaże się, że pracownicy ośrodka kojarzą twojego towarzysza z (niejednego) turnusu rehabilitacyjnego na oddziale kardio czy orto. Facet jest z Konstancina w większym stopniu, niż powinien. I czar pryska, nieoczekiwanie poczułaś się bardzo staro, a atmosfera nagle staje się jakaś taka… sanatoryjna. Uciekaj, zanim wykupisz tygodniowy pobyt leczniczy ze śniadaniem w cenie!

5. najdroższego hotelu na Mauritiusie – dokąd zabrał cię prywatnym samolotem. Udało się! Trafiłaś w końcu na prawdziwego MĘŻA KONSTANCINA!

Zapraszamy na „Mężów Konstancina”!

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Bomba

    Ka.....@In...ia.pl / 19 stycznia 2020

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.