„Kochanie, musimy porozmawiać...” – spektakl improwizowany - zdjęcie

Średnia ocena

15 oddanych głosów

8,9 / 10

„Kochanie, musimy porozmawiać...” – spektakl improwizowany

Kto raz usłyszał zdanie „Kochanie, musimy porozmawiać”, ten wie, że nie wróży ono nic dobrego. Pod przykrywką „otwartej komunikacji w związku” zostanie ci za chwilę wytknięte, że dwa tygodnie temu, podczas wesela kuzynki, twoje zachowanie było bardzo niestosowne (a ty nie pamiętasz już nawet, że było jakieś wesele). Jeśli twoja przewina jest mniejsza, to zarzut może dotyczyć tego, że za mało dokładasz się do czynszu, zostawiasz w zlewie mokry zmywak (podczas gdy zmycie naczyń zostaje niezauważone!) albo musisz sobie zoperować przegrodę, bo zbyt głośno chrapiesz. Jeśli nie masz tyle szczęścia, to zdanie „Kochanie, musimy porozmawiać” może prowadzić ku... rozstaniu. Szansa, że to partner/ka ma coś na sumieniu i zbiera się, żeby to wyznać, wynosi 1:100 000. Także wiedz, że coś jest na rzeczy, i że to twoja wina.

Zapraszamy na komediowy spektakl improwizowany, inspirowany relacjami, związkami i wszystkim tym, co poprzedza złowieszcze zdanie „Kochanie, musimy porozmawiać”, a także tym, co następuje, gdy już ono padnie.

____________________________________________________________________

W związku z bieżącymi obostrzeniami pula biletów została zwiększona o bilety dla osób posiadających unijny certyfikat COVID. Osoby, które wybiorą tę taryfę są zobowiązane do okazania odpowiedniego dokumentu obsłudze teatru.

Czas trwania: 80 minut

Opinie naszych widzów (7)

 • 10,0/ 10

  Doskonała rozrywka, świetna gra aktorów.

  an.....@....pl / 13 października 2021

 • 10,0/ 10

  Było fantastycznie, tylko mam kłopot: jak mam obserwować grupę, polecać jej występy i chodzić na jej spektakle, jeśli nie mam informacji, jak się nazywa? Warto zamieścić nazwiska aktorów/grupy w informacji na stronie Klubu Komediowego!

  ol.....@ho...il.com / 10 września 2021

 • 10,0/ 10

  Petarda! Mega zabawa, mega utalentowana ekipa! polecam w 100%!:)

  mo.....@gm...il.com / 16 sierpnia 2021

 • 10,0/ 10

  Niesamowite! Już kupuje bileciki na następne ich wydarzenie! Wielkie brawa!

  pa.....@gm...il.com / 15 sierpnia 2021

 • 10,0/ 10

  Kupa śmiechu 😁😁😁

  Li.....@gm...il.com / 15 sierpnia 2021

 • 10,0/ 10

  Polecam Was z całego serca. Kupa uśmiechu po ciężkim tygodniu pracy. Zamiana ról męsko damskich wykonane perfekcyjne. Pomyśl z piekarnia i okruchamy złamanie spodziewanych schematów.

  ag.....@ya...oo.com / 15 sierpnia 2021

 • 4,0/ 10

  Pierwszy raz byłam zawiedziona. Jedna ciągnęła cały spektakl, ale i tak jej nie starczało pomysłów. Wyglądało jakby skład mało ze sobą improwizował, zmiany były szarpane, a nie płynne, poziom żartów bardzo niski, słownictwo ubogie, stroje bardzo niechlujne. No naprawdę tym razem było słabo.

  bu.....@gm...il.com / 10 września 2021

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.