Kocha, lubi... nie dzwoni – wieczór miłosnych rozczarowań - zdjęcie

Średnia ocena

21 oddanych głosów

8,5 / 10

Kocha, lubi... nie dzwoni – wieczór miłosnych rozczarowań

„Jakoś się zdzwonimy”, „Bądźmy w kontakcie”, „Powtórzmy to kiedyś” – frazy-kruki, rzucane niedbale na koniec romantycznego spotkania, gotowe wydziobać z Ciebie resztki nadziei, że to był fajny wieczór, znajomość warta kontynuacji, no i w ogóle być może oto właśnie stoisz u progu wielkiej miłości! Tymczasem dni mijają, wypełnione cichym, tęsknym oczekiwaniem. Twoją samoocenę obsiadają zwątpienie i kompleksy. Niepotrzebnie zapijasz to winem, bo alkohol wyzwala w Tobie najgorsze popędy: Sam/-a piszesz do niego/niej klasyczne, pogrążające, demaskujące: „Hej. Co tam?”. I ponieważ nikt nie odpisuje (najwyraźniej „nic tam”), to mościsz się coraz głębiej w gnieździe uwitym z poczucia wstydu, odrzucenia i wszystkich dotychczasowych sercowych rozczarowań.

I tu pojawiamy się my! Najtańsza i najmniej skuteczna terapia na mieście! Bo skoro i tak czekasz na telefon od niej/niego, to możesz czekać z nami. Bo jeśli masz pić ze smutku, to lepiej w naszym towarzystwie. Pozwierzamy się sobie z randek, które skończyły się na jednym spotkaniu, wymienimy się uczuciowymi koszami i oprowadzimy po friendzone’ach, w których tkwimy – a zainspirowani tym aktorzy zagrają serię improwizowanych, komediowych scen. Nie obiecamy zbiorowego katharsis, ale liczymy, że choć trochę uda nam się oswoić tę straszliwą wyliczankę: „nie chce, nie dba, żartuje”. Bo przecież gdzieś tam na końcu, na miłosnym horyzoncie majaczą zauroczenie, adoracja i miłość. A nawet ślubny kobierzec…

Czas trwania: 90 minut

Opinie naszych widzów (7)

 • 10,0/ 10

  No co tu dużo pisać - rewelacja. Rozrywka jedyna w swoim rodzaju! Świetna interakcja z widownią (co ważne - ze smakiem) i jak zwykle błyskotliwe i totalnie zaskakujące improwizacje :D. Nie ma nic lepszego na pandemię.

  pj.....@gm...il.com / 14 marca 2021

 • 10,0/ 10

  Świetna improwizacja, mega zabawna i błyskotliwa

  vi.....@gm...il.com / 13 marca 2021

 • 10,0/ 10

  Świetnie się bawiłam. Bardzo wam dziękuję

  dy.....@gm...il.com / 28 lutego 2021

 • 10,0/ 10

  Prześmieszne, przezabawne, warte każdej złotówki; inteligentne żarty i świetny wieczór :))

  ma.....@gm...il.com / 06 września 2020

 • 9,0/ 10

  Było super bardzo mi się podobało jak aktorzy komunikowali się z widownią i nawet jak coś ktoś głupiego palnął to starali się to wszystko współgrać razem śmieszne sceny z tego wychodziły. Było powiedziane, że teraz koniec takich spektaklów ale jest sieć myślę, że jak by takie spektakle czy inne rzeczy podobne były on line to znaleźli by się chętni na takie spektakle by kupić bety na coś takiego on-line bo na żywo to był sztosik.

  wi.....@gm...il.com / 27 marca 2021

 • 9,0/ 10

  super obsada

  Am.....@gm...il.com / 28 lutego 2021

 • 5,0/ 10

  Pani prowadząca zrzuciła całą odpowiedzialność za to, że spektakl ma się udać na to, jak reaguje publiczność. Może najpierw powinno się doprowadzić do tego aby publiczność się zaczęła się śmiać a potem oczekiwać zaangażowania. Pomimo wszystko śmiałam się.

  dr.....@gm...il.com / 21 października 2020

Klub Komediowy - Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643 Warszawa

https://www.komediowy.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.