Klub Komediowy & Polish Masters of Art - zdjęcie

Średnia ocena

5 oddanych głosów

10,0 / 10

Klub Komediowy & Polish Masters of Art

Z wielkiej pasji do sztuki polskich mistrzów malarstwa zapraszamy was na wieczorną dawkę tego, co w naszej rodzimej sztuce najlepsze. A naszym gościem i przewodnikiem będzie Kamil Śliwiński, twórca Polish Masters of Art – projektu, którego głównym celem jest odkrywanie bogactwa polskiej sztuki z wykorzystaniem nowych mediów i udowadnianie, że mogą one być znakomitym medium do rozwijania artystycznych pasji i zainteresowań oraz promowania polskiej kultury na całym świecie. Przekonamy się, do czego zainspirują nas obrazy z galerii Polish Masters of Art.

Kamil Śliwiński – twórca projektu Polish Masters of Art, którego głównym celem jest odkrywanie bogactwa polskiej sztuki z wykorzystaniem nowych mediów, w szczególności najpopularniejszych sieci społecznościowych. Przez lata zawodowo zajmował się marketingiem i PR-em w internecie, a po godzinach pracy rozwijał swoje artystyczne inicjatywy. Od ponad 7 lat odkrywa i bada spuściznę po jednym z najciekawszych polskich artystów współczesnych, Zdzisławie Beksińskim, od blisko 2 lat odkrywa również twórczość zapomnianego polskiego rzeźbiarza Stanisława Szukalskiego. Prowadzi autoryzowane przez spadkobierców profile społecznościowe poświęcone tym nietuzinkowym twórcom, organizuje wystawy i spotkania miłośników ich twórczości, które mimo często absolutnie oddolnego charakteru cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Prowadząc projekt PMoA od ponad 4 lata zawsze stara się działać niestandardowo, z powodzeniem angażując społeczność zgromadzoną wokół tej inicjatywy do wielu ciekawych przedsięwzięć. Kolejnym z nich będzie z pewnością kooperacja z zespołem warszawskiego Klubu Komediowego.

Kamil wybierze dla nas kilka dzieł, a komicy i komiczki zagrają do tego serię improwizowanych scen, bliżej lub dalej oscylujących wokół artyzmu i komizmu.

____________________________________________________________________

W związku z bieżącymi obostrzeniami pula biletów została zwiększona o bilety dla osób posiadających unijny certyfikat COVID. Osoby, które wybiorą tę taryfę są zobowiązane do okazania odpowiedniego dokumentu obsłudze teatru.

Czas trwania: 80 minut
Źródło zdjęcia: Polish Masters of Art

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Pozytywne zaskoczenie. Z każdą minutą atmosfera rozgrzewała się i rozluźnuała. Humor przenikał się z poszerzana wiedzę z zakresu sztuki malarstwa. Polecam wszystkim👏

    mi.....@....pl / 28 października 2021

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.