Klub Komediowy & Bartek Lisek - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy

10,0 / 10

Klub Komediowy & Bartek Lisek

Zapraszamy na spektakl improwizowany z gościnnym udziałem Bartka Liska, szypra kuchni Lokalu Na Rybę!

To będzie na pozór zwykła historia zupełnie niezwykłego człowieka…

Bartek Lisek urodził się w Gdyni, w dość wysokiej rozdzielczości, niewydający z siebie ani specjalnego zapachu, ani dokuczliwych dźwięków, coś jak ryba – póki jest w wodzie. Ta ryba okazuje się być w jego życiu dość ważnym mianownikiem, zaczynając od Ojca, co się przetwórstwem rybnym parał, przez pseudonim w liceum, kilka lat spędzonych w bezpośredniej bliskości ryb, bo na jachcie, w końcu przez prowadzenie targu rybnego w Szczecinie, po stworzenie Lokalu na Rybę, dość niepewnego konceptu kulinarnego na warszawskim Starym Mokotowie.

Koncept niepewny, bo otwarty tylko 3 dni w tygodniu, menu się zmienia co tydzień, a w nim tylko glony, ryby i owoce morza, czyli w zasadzie wszystko zaplanowane tak, żeby się nie udało. Ale jak to w życiu bywa najczęściej, nic nie dzieje się zgodnie z planem i już po niecałym pół roku działalności, wspomniany Lokal odwiedza Pani Redaktor z magazynu „Przekrój, w rezultacie wywiad z Bartkiem otwiera cykl o ludziach pod tytułem „Jak żyć?” i dowiadujemy się z niego, że Bartek żyje skutecznie. Zapytany o to w kulisach, mówi tylko: „No ba!”.

Potem jego Lokal dostrzegają „Żółty Przewodnik Gaullt & Milleau”, przewodnik „Kulinarna Warszawa”, aż w końcu dostrzegają go rodzice, bo wspomniana na początku wysoka rozdzielczość to w zasadzie zapomniana przez Bartka, a obrana przez Rodziców ścieżka kariery nauczyciela informatyki, która – jak się można domyślić – wyślizgnęła się Bartkowi spod nóg, coś jak ryba kiedy się ją próbuje złapać.

Czas trwania: 80 minut

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8,6
Średnia ocena
Super zabawa, wyśmialiśmy się!! Serdecznie polecam :)
- Eliza

29.06 / 20:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
9,8
Średnia ocena
Cudo, tyle śmiechu, że aż lecą łzy. Cudowny format, szczególnie te wymyślone opowieści o przeszłych występach! Czekam na kolejny
- Maja

23.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8,9
Średnia ocena
Rewelacja. Świetne miejsce, wspaniali ludzie, a już sam spektakl ponad wszelkie pochwały!
- Ewa

26.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8,4
Średnia ocena
Bardzo zabawny, błyskotliwie napisany i świetnie zagrany
- Agnieszka

22.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9,0
Średnia ocena
Zabawne, absurdalne, błyskotliwe. Zdecydowanie polecam!
- Justyna

Jutro / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
9,0
Średnia ocena
Gorąco polecam! mnóstwo śmiechu, chłopaki naprawdę dają radę!
- Małgorzata

Jutro / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.