Klub Komediowy & Bartek Lisek - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy

10,0 / 10

Klub Komediowy & Bartek Lisek

Zapraszamy na spektakl improwizowany z gościnnym udziałem Bartka Liska, szypra kuchni Lokalu Na Rybę!

To będzie na pozór zwykła historia zupełnie niezwykłego człowieka…

Bartek Lisek urodził się w Gdyni, w dość wysokiej rozdzielczości, niewydający z siebie ani specjalnego zapachu, ani dokuczliwych dźwięków, coś jak ryba – póki jest w wodzie. Ta ryba okazuje się być w jego życiu dość ważnym mianownikiem, zaczynając od Ojca, co się przetwórstwem rybnym parał, przez pseudonim w liceum, kilka lat spędzonych w bezpośredniej bliskości ryb, bo na jachcie, w końcu przez prowadzenie targu rybnego w Szczecinie, po stworzenie Lokalu na Rybę, dość niepewnego konceptu kulinarnego na warszawskim Starym Mokotowie.

Koncept niepewny, bo otwarty tylko 3 dni w tygodniu, menu się zmienia co tydzień, a w nim tylko glony, ryby i owoce morza, czyli w zasadzie wszystko zaplanowane tak, żeby się nie udało. Ale jak to w życiu bywa najczęściej, nic nie dzieje się zgodnie z planem i już po niecałym pół roku działalności, wspomniany Lokal odwiedza Pani Redaktor z magazynu „Przekrój, w rezultacie wywiad z Bartkiem otwiera cykl o ludziach pod tytułem „Jak żyć?” i dowiadujemy się z niego, że Bartek żyje skutecznie. Zapytany o to w kulisach, mówi tylko: „No ba!”.

Potem jego Lokal dostrzegają „Żółty Przewodnik Gaullt & Milleau”, przewodnik „Kulinarna Warszawa”, aż w końcu dostrzegają go rodzice, bo wspomniana na początku wysoka rozdzielczość to w zasadzie zapomniana przez Bartka, a obrana przez Rodziców ścieżka kariery nauczyciela informatyki, która – jak się można domyślić – wyślizgnęła się Bartkowi spod nóg, coś jak ryba kiedy się ją próbuje złapać.

Czas trwania: 80 minut

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.