Klancyk z Wysokich Obcasów feat. Paulina Reiter - zdjęcie Klancyk z Wysokich Obcasów feat. Paulina Reiter - zdjęcie

Średnia ocena

7 oddanych głosów

9,1 / 10

Klancyk z Wysokich Obcasów feat. Paulina Reiter

W Dzień Kobiet zapraszamy na spektakl inspirowany ulubionym pismem naszych partnerek, w sumie my też do niego zaglądamy.

Przewodnikiem po działach Wysokich Obcasów będzie wieloletnia Redaktor Naczelna gazety – Paulina Reiter. To ona wybierze ciekawe fragmenty ze stałych rubryk WO i przeczyta je, jako inspiracje naszego improwizowanego przedstawienia. Można się więc spodziewać scen o ciekawych kobietach, zdrowiu, ale też o seksie, kulturze i pracy. Tak nam się wydaje. Paulina Reiter, redaktorka i autorka Wysokich Obcasów, tygodnika feministycznego. Zajmuje się głównie tematami związanymi z prawami kobiet. Autorka dwóch książek o kobiecej seksualności, przyjemności i rozkoszy „Seks na wysokich obcasach” (rozmowy z Alicją Długołęcką). Działkowiczka.

„Wszystko, co piszę, zawsze piszę z nadzieją, że zagra to Klancyk.”

/Mariusz Szczygieł/

Czas trwania: 80 minut

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Chlopcy bardzo dobrze spisali sie w interpretacji tematow zwiazanych z kobiecoscia, np. jak menopauza !

    an.....@ya...oo.com / 09 marca 2019

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

ul. Nowowiejska 1
00-643 Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,0
Średnia ocena
Było genialnie! Wszystkie dziewczyny świetne! Na pewno przyjdę na kolejny kobiecy open mike
- Justyna

27.03 / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
9,6
Średnia ocena
Lepsze niż jakakolwiek komedia w kinie czy teatrze, półtorej godziny śmiałem się prawie non-stop!
- Marek

31.03 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

9,2
Średnia ocena
Uśmiałam się do łez
- Justyna

27.03 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
7,8
Średnia ocena
Aktorzy w świetnej formie, wszystko co powiedzieli bawiło podwójnie
- Karolina

24.03 / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.