Klancyk wraca z wakacji - zdjęcie

Średnia ocena

5 oddanych głosów

8,4 / 10

Klancyk wraca z wakacji

Podsumowanie sezonu urlopowego w wykonaniu brawurowego teatru improwizowanego Klancyk.

*****„Wszystko, co piszę, zawsze piszę z nadzieją, że zagra to Klancyk”. – Mariusz Szczygieł

*****„Improwizacja to jakiś cudownie odnaleziony przez Klancyka kluczyk do utraconej przez ludzi wolności, do utraconej przez ludzi głowy”. – Dorota Masłowska, „Teatr”

Odpoczęliśmy, odświeżyliśmy, zagraliśmy na kilku festiwalach, ale już czas wracać! W ten piątek zagramy dla Was format Longplay inspirowany monologami o naszych wakacjach. Co ze sobą przywieźliśmy? Muszelkę, bałtycką miłość czy kleszcza? Działo się dużo – jeden z nas widział nawet barszcz Sosnowskiego. Nasze i Wasze wspomnienia wakacyjne będą paliwem do improwizowanych scen, które je mocno zniekształcą i pokażą na swój udziwniony sposób.

Klancyk jest jedną z pionierskich grup improwizacji komediowej w Polsce. Autorskie komediowe spektakle grupy powstają na bieżąco, bez przygotowania i są zainspirowane podpowiedzią publiczności można oglądać w warszawskich klubach od 2006 roku.

Więcej o Klancyku można dowiedzieć się na stronie klancyk.pl.

Obsada

Klancyk!

Realizacja

Klancyk!

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    KLANCYK po taz kolejny doprowadził mnie do łez. Dzięki panowie.

    an.....@ho...il.com / 15 września 2018

  • 7,0/ 10

    Fajna, luźna atmosfera, bliskość aktorów, nie występowała bariera między słuchaczem a występującymi. Polecam na rozrywkę wieczorną w piątki:-)

    pi.....@gm...il.com / 17 września 2018

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

ul. Nowowiejska 1
00-001 Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8,9
Średnia ocena
Kameralny klimat, świetna improwizacja, trafione poczucie humoru - polecam i będę wracał do Klubu Komedii
- Kamil

19.03 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
9,0
Średnia ocena
Niesamowity talent. Prawdziwa dawka niewymuszonego śmiechu w miłym towarzystwie!
- Ewelina

15.03 / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8,9
Średnia ocena
Rewelacja pod każdym względem, popłakałem się ze śmiechu kilka razy. Gra aktorska na najwyższym poziomie, polecam bardzo!
- Lucjan

Dziś / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
8,3
Średnia ocena
Najlepszy do tej pory :)
- Anastazja

Dziś / 23:30

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.