Klancyk w Dzień Świstaka - zdjęcie

Średnia ocena

20 oddanych głosów

8.1 / 10

Klancyk w Dzień Świstaka

Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju, wręcz jednorazowe wydarzenie, które nigdy więcej się w Waszych życiach nie powtórzy. Wyjątkowe jak każdy dzień.

„Wszystko, co piszę, zawsze piszę z nadzieją, że zagra to Klancyk.”

/Mariusz Szczygieł/

„Nie mają nawet kapelusza, a wyciągają rzeczy dużo lepsze niż króliki – potrafią zagrać wszystko: człowieka w każdym wieku, zwierzęta, warzywa korzeniowe, planetę Saturn czy też toster.”

/Agnieszka Drotkiewicz, „Wysokie obcasy”/

Ten spektakl wprost nawiązuje do jednego z naszych ulubionych filmów - "Dnia świstaka" w reż. Harolda Ramisa. Publiczność sama zdecyduje o tym, kto utknie w pętli czasu i czyją historię poznamy. Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju, wręcz jednorazowe wydarzenie, które nigdy więcej się w Waszych życiach nie powtórzy. Wyjątkowe jak każdy dzień. Ten spektakl wprost nawiązuje do jednego z naszych ulubionych filmów - "Dnia świstaka" w reż. Harolda Ramisa. Publiczność sama zdecyduje o tym, kto utknie w pętli czasu i czyją historię poznamy. na jedyne w swoim rodzaju, wręcz jednorazowe wydarzenie, które nigdy więcej się w Waszych życiach nie powtórzy. Wyjątkowe jak każdy dzień. Ten spektakl wprost nawiązuje do jednego z naszych ulubionych filmów - "Dnia świstaka" w reż. Harolda Ramisa. Publiczność sama zdecyduje o tym, kto utknie w pętli czasu w pętli czasu w pętli czasu.

Klancyk jest jedną z pionierskich grup improwizacji komediowej w Polsce. Autorskie komediowe spektakle grupy powstają na bieżąco, bez przygotowania i są zainspirowane podpowiedzią publiczności można oglądać w warszawskich klubach od 2006 roku.

Więcej o Klancyku można dowiedzieć się na stronie klancyk.pl.

Obsada

Klancyk!

Realizacja

Teatr Improwizowany Klancyk

Opinie naszych widzów (4)

 • 10.0/ 10

  Co tu oceniać. Klancyk jest ZAWSZE świetny :-)

  jk.....@gm...il.com / 14 February 2018

 • 10.0/ 10

  Najlepsza odsłona Klancyka!

  an.....@gm...il.com / 03 February 2018

 • 10.0/ 10

  nie wiedzialem czego oczekiwać, myślałem że będzie film puszczany, ale szoł było czystą improwizacją. i ja i moi znajomi popłakaliśmy się ze śmiechu, a poczucia humoru mamy wszyscy inne. geniusz. leczenie wszelkich bluesów przez śmiech - to szczęście, to lekarstwo! word of warning - trzeba wcześniej kupować bilety bo wszystkie w dzien spektaklu były wysprzedane...

  in.....@of...ss.org / 03 February 2018

 • 3.0/ 10

  Znam ekipę KLANCYK od paru lat. Ciekawe osobowości i super klimat na występach z dawnych czasów... Po piątkowym wystąpieniu mam wrażenie, że KLANCYK jakoś przysiadł albo przestało się chcieć. Odosząc sie do pogody... napewno zabrakło chłopakom witaminy D. Z mojej strony życzę im wszystkiego najlepszego i liczę, że kiedyś powrócą do formy jak za dawnej ekipy.

  ma.....@....pl / 05 February 2018

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643, Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.1
Średnia ocena
Super zabawa i fajna interakcja z publicznością
- Maja

30.06 / 21:00

Gatunek: Improwizacja
8.4
Średnia ocena
Byliśmy dużą grupą, wszyscy bawili się świetnie :) Dużo śmiechu!
- Claudia

29.06 / 22:30

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

9.1
Średnia ocena
Zabawne, absurdalne, błyskotliwe. Zdecydowanie polecam!
- Justyna

29.06 / 20:00

Gatunek: Improwizacja
8.9
Średnia ocena
Uśmiałam się do łez
- Justyna

Jutro / 19:00

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 3 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.