Klancyk w Dzień Dziecka - zdjęcie

Średnia ocena

7 oddanych głosów

9.0 / 10

Klancyk w Dzień Dziecka

Improwizowany spektakl, w którym paliwem do komediowych scen będą historie z dzieciństwa.

„Wszystko, co piszę, zawsze piszę z nadzieją, że zagra to Klancyk.”

Mariusz Szczygieł

„Nie mają nawet kapelusza, a wyciągają rzeczy dużo lepsze niż króliki - potrafią zagrać wszystko: człowieka w każdym wieku, zwierzęta, warzywa korzeniowe, planetę Saturn czy też toster.”

Agnieszka Drotkiewicz, „Wysokie obcasy”

Kiedyś byliśmy dziećmi. Mamy też wspomnienia z tym związane. Czasem są to historie radości z pierwszego zestawu Lego na urodziny albo strachu przed kształtem wychodzącym z lustra (on tam naprawdę był), albo jedne z licznych rozczarowań, w jakie obfituje życie młodych ludzi. Zapraszamy na spektakl, który inspirować będą historie z naszego dzieciństwa.

Klancyk jest jedną z pionierskich grup improwizacji komediowej w Polsce. Autorskie komediowe spektakle grupy powstają na bieżąco, bez przygotowania i są zainspirowane podpowiedzią publiczności można oglądać w warszawskich klubach od 2006 roku.

Więcej o Klancyku można dowiedzieć się na stronie klancyk.pl.

Obsada

Klancyk!

Opinie naszych widzów (2)

  • 10.0/ 10

    Jak zawsze bawiłam się wyśmienicie!

    ka.....@gm...il.com / 02 June 2018

  • 10.0/ 10

    doskonałe

    De.....@gm...il.com / 02 June 2018

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

Klub Komediowy
ul. Nowowiejska 1
00-001 Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.0
Średnia ocena
Jeden z fajniejszych występów Klubu Komediowego na którym byłam!
- Klaudia

22.11 / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8.8
Średnia ocena
Warsztat aktorów jest tak solidny, że z chęcią pójdę i na inne występy Afrontu. Polecam serdecznie!
- Mateusz

Dziś / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.3
Średnia ocena
Świetny, energetyczny performance od pierwszej do ostatniej minuty!
- Aleksandra

Dziś / 21:15

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
7.2
Średnia ocena
Aktorzy rewelacja, zaczęłam sympatyzować z głównymi bohaterami, zwłaszcza z Mariuszem i jego miłością do taniego ketchupu
- Dorota

Dziś / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
9.0
Średnia ocena
Bardzo zabawny, błyskotliwie napisany i świetnie zagrany
- Agnieszka

19.11 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.