Klancyk na Dzień Świstaka - zdjęcie

Średnia ocena

32 oddanych głosów

8,3 / 10

Klancyk na Dzień Świstaka

Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju, wręcz jednorazowe wydarzenie, które nigdy więcej się w Waszych życiach nie powtórzy. Wyjątkowe jak każdy dzień.

„Wszystko, co piszę, zawsze piszę z nadzieją, że zagra to Klancyk.”

/Mariusz Szczygieł/

„Nie mają nawet kapelusza, a wyciągają rzeczy dużo lepsze niż króliki – potrafią zagrać wszystko: człowieka w każdym wieku, zwierzęta, warzywa korzeniowe, planetę Saturn czy też toster.”

/Agnieszka Drotkiewicz, „Wysokie obcasy”/

Ten spektakl wprost nawiązuje do jednego z naszych ulubionych filmów - "Dnia świstaka" w reż. Harolda Ramisa. Publiczność sama zdecyduje o tym, kto utknie w pętli czasu i czyją historię poznamy. Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju, wręcz jednorazowe wydarzenie, które nigdy więcej się w Waszych życiach nie powtórzy. Wyjątkowe jak każdy dzień. Ten spektakl wprost nawiązuje do jednego z naszych ulubionych filmów - "Dnia świstaka" w reż. Harolda Ramisa. Publiczność sama zdecyduje o tym, kto utknie w pętli czasu i czyją historię poznamy. na jedyne w swoim rodzaju, wręcz jednorazowe wydarzenie, które nigdy więcej się w Waszych życiach nie powtórzy. Wyjątkowe jak każdy dzień. Ten spektakl wprost nawiązuje do jednego z naszych ulubionych filmów - "Dnia świstaka" w reż. Harolda Ramisa. Publiczność sama zdecyduje o tym, kto utknie w pętli czasu w pętli czasu w pętli czasu.

Klancyk jest jedną z pionierskich grup improwizacji komediowej w Polsce. Autorskie komediowe spektakle grupy powstają na bieżąco, bez przygotowania i są zainspirowane podpowiedzią publiczności można oglądać w warszawskich klubach od 2006 roku.

Więcej o Klancyku można dowiedzieć się na stronie klancyk.pl.

Obsada

Klancyk!

Realizacja

Teatr Improwizowany Klancyk

Opinie naszych widzów (7)

 • 10,0/ 10

  Zaskakujący, kreatywny. Żartobliwy

  mk.....@....pl / 01 lutego 2020

 • 10,0/ 10

  Moja dziewczyna przestała się śmiać tydzień po. Nie polecam.

  p......@gm...il.com / 13 lutego 2019

 • 10,0/ 10

  Co tu oceniać. Klancyk jest ZAWSZE świetny :-)

  jk.....@gm...il.com / 14 lutego 2018

 • 10,0/ 10

  Najlepsza odsłona Klancyka!

  an.....@gm...il.com / 03 lutego 2018

 • 10,0/ 10

  nie wiedzialem czego oczekiwać, myślałem że będzie film puszczany, ale szoł było czystą improwizacją. i ja i moi znajomi popłakaliśmy się ze śmiechu, a poczucia humoru mamy wszyscy inne. geniusz. leczenie wszelkich bluesów przez śmiech - to szczęście, to lekarstwo! word of warning - trzeba wcześniej kupować bilety bo wszystkie w dzien spektaklu były wysprzedane...

  in.....@of...ss.org / 03 lutego 2018

 • 7,0/ 10

  Podziwiam za kunszt improwizacji. Bawilismy się z mężem bardzo dobrze:)

  iw.....@....pl / 01 lutego 2020

 • 3,0/ 10

  Znam ekipę KLANCYK od paru lat. Ciekawe osobowości i super klimat na występach z dawnych czasów... Po piątkowym wystąpieniu mam wrażenie, że KLANCYK jakoś przysiadł albo przestało się chcieć. Odosząc sie do pogody... napewno zabrakło chłopakom witaminy D. Z mojej strony życzę im wszystkiego najlepszego i liczę, że kiedyś powrócą do formy jak za dawnej ekipy.

  ma.....@....pl / 05 lutego 2018

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.