KLANCYK: Longplay feat. Maciej Adamczyk - zdjęcie KLANCYK: Longplay feat. Maciej Adamczyk - zdjęcie

Średnia ocena

15 oddanych głosów
1 zainteresowana osoba

8,7 / 10

KLANCYK: Longplay feat. Maciej Adamczyk

Zapraszamy na spektakl z udziałem Macieja Adamczyka – komika grupy Stand Up Polska, którego monologi zainspirują serię improwizowanych scen.

Longplay to długa forma improwizowana. Jego początkiem jest inspiracja, która uruchamia serię luźno powiązanych ze sobą scen. Powstaje dziwny, niepowtarzalny świat zamieszkany przez postaci zaczerpnięte z tego realnego: na scenie na pewno pojawią się dziwni członkowie rodzin, niedobrane pary zakochanych czy wyjątkowo trudni szefowie. Istnieje bardzo wiele wersji tego spektaklu: tematyczny, kiedy inspiracją są np. losowane fragmenty książek, klasyczny, kiedy inspiracją jest słowo rzucone przez publiczność, lub z gościem, kiedy to bohater wieczoru wybiera rodzaj inspiracji.

Maciej Adamczyk to jeden z bardziej doświadczonych komików w Polsce, stand-upem zajmuje się od 7 lat. Niech nie zwiedzie was jego wieloletni staż – mimo walki z głupotą i zakłamaniem na samym froncie, nie nabawił się cynizmu czy zgorzknienia. W swoich występach szuka ze stoickim spokojem absurdów, słabostek i wad rodzaju ludzkiego, wyciągając je na światło dzienne, ale jednocześnie serwując im kubek dobrego kakao. Od lat tworzy teksty komediowe na tematy tak różne jak zagadnienia prawniczej legislacji czy istota polsko-niemieckich Dni Węgorza.

„Wszystko, co piszę, zawsze piszę z nadzieją, że zagra to Klancyk.”

/Mariusz Szczygieł/

„Nie mają nawet kapelusza, a wyciągają rzeczy dużo lepsze niż króliki – potrafią zagrać wszystko: człowieka w każdym wieku, zwierzęta, warzywa korzeniowe, planetę Saturn czy też toster.”

/Agnieszka Drotkiewicz, „Wysokie obcasy”/

Na scenie występują między innymi Krzysztof Dziubak, Błażej Staryszak, Paweł Najgebauer, Michał Sufin, Krzysztof Wiśniewski, Bartosz Młynarski.

Czas trwania: 60 minut

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Doskonala zabawa:)

  ba.....@fu...rs.pl / 25 maja 2019

 • 10,0/ 10

  Jestem pod wrażeniem samego pomysłu. Do końca nie wiedziałam czego się spodziewać. To była świetna gra, inteligenty humor, pełen luz i spontan oraz mnóstwo śmiechu. Jestem bardzo zadowolona!

  ry.....@gm...il.com / 19 listopada 2018

 • 6,0/ 10

  Pierwsza cześć była przeciętna i mało śmieszna- nawet chciałam wyjsć na przerwie z mężem ale zostaliśmy i nawet pośmialiśmy się na drugiej części . Generalnie miły wieczór ale liczyliśmy ze bedziemy płakać ze śmiechu. Moze następnym razem lepiej pójdzie chłopakom. A i czasami słabo było słychać mało wyraźnie

  ph.....@....pl / 19 listopada 2018

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.