Klancyk gra wigilijne opowieści wierszem feat. Paweł Szamburski - zdjęcie

Średnia ocena

13 oddanych głosów

9.8 / 10

Klancyk gra wigilijne opowieści wierszem feat. Paweł Szamburski

Opowieść o wigilijnych duchach opowiedziana improwizowanym wierszem w towarzystwie muzyki na żywo.

„Wszystko, co piszę, zawsze piszę z nadzieją, że zagra to Klancyk.”

/Mariusz Szczygieł/

„Nie mają nawet kapelusza, a wyciągają rzeczy dużo lepsze niż króliki – potrafią zagrać wszystko: człowieka w każdym wieku, zwierzęta, warzywa korzeniowe, planetę Saturn czy też toster.”

/Agnieszka Drotkiewicz, „Wysokie obcasy”/

Zapraszamy na naszą wersję Opowieści wigilijnej, która połączy duchy Dickensa z formą improwizowanego poematu dygresyjnego. Będą więc historie złych ludzi opowiedziane wierszem powstającym na żywo, w głowach improwizatorów Klancyka. Duchy pomoże przywołać publiczność, a całość muzyką uatrakcyjni multiinstrumentalista Paweł Szamburski.

Klancyk jest jedną z pionierskich grup improwizacji komediowej w Polsce. Autorskie komediowe spektakle grupy powstają na bieżąco, bez przygotowania i są zainspirowane podpowiedzią publiczności można oglądać w warszawskich klubach od 2006 roku.

Więcej o Klancyku można dowiedzieć się na stronie klancyk.pl.

Opinie naszych widzów (5)

 • 10.0/ 10

  Było świetnie! Przedstawienie nastroiło mnie i moich przyjaciół na Święta, Klancyk zawsze ogląda się badzo przyjemnie.

  kl.....@gm...il.com / 28 December 2017

 • 10.0/ 10

  Chlopaki maja niesamowita energie i rewelacyjne poczucie humoru. Pawel Szamburski w doskonaly sposob uzupelnil muzyka to co dzialo sie na scenie. Przednia zabawa :)

  ra.....@....pl / 24 December 2017

 • 10.0/ 10

  Piękno, co za cholerni geniusze

  to.....@gm...il.com / 23 December 2017

 • 9.0/ 10

  To jeden z najlepszych spektakli na jakich byłam. Jednym z powodów takiego odbioru spektaklu była muzyka Pana Pawła Szamburskiego, która czasem czarowała tak że nie wiedziałam co się dzieje na scenie :)

  mo.....@....pl / 27 December 2017

 • 9.0/ 10

  Wesoło, błyskotliwie.

  pa.....@gm...il.com / 24 December 2017

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643, Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.3
Średnia ocena
Super spektakl :) Naprawdę polecam! Śmiech gwarantowany!
- Karolina

29.03 / 21:00

11.04 / 21:15

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Improwizacja
10.0
Średnia ocena
Najlepiej!
- Emilia

Jutro / 19:00

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

9.1
Średnia ocena
Zabawne, absurdalne, błyskotliwe. Zdecydowanie polecam!
- Justyna

Dziś / 19:00

Gatunek: Improwizacja
8.8
Średnia ocena
Gorąco polecam! mnóstwo śmiechu, chłopaki naprawdę dają radę!
- Małgorzata

Dziś / 21:00

13.04 / 21:00

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet