Klancyk gra Pana Harolda - zdjęcie

Średnia ocena

41 oddanych głosów
5 zainteresowanych osób

8.9 / 10

Klancyk gra Pana Harolda

Najpopularniejszy na świecie format długiej formy improwizowanej w wersji Teatru Improwizowanego Klancyk.

Pan Harold inspirowany jest słowami-skojarzeniami wykrzykiwanymi przez publiczność – to z nich zawsze rozwija się przedstawienie.

Pan Harold nie przypomina dotychczasowych spektakli Klancyka. Jest w nim znacznie więcej gier pomiędzy aktorami, którzy stale ze sobą współpracują na scenie. Hasłem-kluczem do tego spektaklu jest "organiczność", czyli to, co dzieje się między improwizatorami jako zespołem. To nowa formuła tego, co może się wydarzyć na scenie i czego Klancyk nauczył się podczas warsztatów w Stanach.

Pan Harold to efekt pracy pod okiem mistrzów improwizacji komediowej z Teatru iO w Chicago.

Klancyk jest jedną z pionierskich grup improwizacji komediowej w Polsce. Autorskie komediowe spektakle grupy powstają na bieżąco, bez przygotowania i są zainspirowane podpowiedzią publiczności można oglądać w warszawskich klubach od 2006 roku.

Czas trwania: 60 minut

Opinie naszych widzów (13)

 • 10.0/ 10

  rewela!

  mi.....@gm...il.com / 24 April 2017

 • 10.0/ 10

  Najlepszy jak dotąd spektakl na jakim byłam :-)

  mo.....@....pl / 22 April 2017

 • 10.0/ 10

  Bawiłam się wyśmienicie! Poziom abstrakcji czasem mnie przerastał, ale to kwestia 'wyćwiczenia' się - pierwszy raz byłam na takim spektaklu i chcę więcej!

  ka.....@gm...il.com / 22 April 2017

 • 10.0/ 10

  Bardzo dobry skład teatralny. Robią dobra robotę

  ad.....@gm...il.com / 22 April 2017

 • 10.0/ 10

  Bardzo pomysłowo odegrane ;) chłopcy są świetni. Polecam!!

  mw.....@bm...st.pl / 22 April 2017

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku - to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta - niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem - jest to pierwszy i jedyny prawdziwy klub komediowy w Polsce.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi - na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. “Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show m. in. “Niektóre długopisy piszą wolniej” i “Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. "Bitwa na dubbingi", "Musical improwizowany", "Mała gra o nic" i wiele innych. Klub Komediowy nie zapomina również o najmłodszych widzach - w jego repertuarze znaleźć możemy także improwizowane spektakle dla dzieci m. in spektakl "Nikt nic nie wie".

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo - dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w której napić się można pysznej kawy i dobrego wina.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Mariusz Szczygieł i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest od poniedziałku do piątku na godzinę przed rozpoczęciem każdego spektaklu.

Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643, Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.0
Średnia ocena
Kapitalny tekst, nigdy w życiu tak się nie śmiałam, jak podczas tego przedstawienia
- Tamara

10.08 / 19:00

22.08 / 19:00

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Komedia
8.4
Średnia ocena

03.08 / 20:00

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.