Klancyk gra Non-Fiction z Robertem Rientem - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy
3 zainteresowane osoby

8,3 / 10

Klancyk gra Non-Fiction z Robertem Rientem

Zapraszamy na drugi wieczór z nowego cyklu realizowanego wspólnie z Instytutem Reportażu, który poświęcony będzie tekstom Roberta Rienta. Robert Rient to dziennikarz, trener interpersonalny. Debiutował powieścią „Chodziło o miłość”. Publikował w magazynach: „Duży Format”, „Coaching”, „Przekrój”, „Sens”, „Wysokie Obcasy”, „Zwierciadło”, „Vege” i innych. Urodził się i dorastał w Szklarskiej Porębie. autor głośnej książki „Świadek”, w której opisuje swoje dawne życie we wspólnocie Świadków Jehowy.

Klancyk i InstytutR zapraszają na nowy cykl spektakli pod wspólnym tytułem „NON-FICTION”, w których ośmiu mężczyzn z Teatru Improwizowanego Klancyk wreszcie skonfrontuje się z Prawdą. I to raz na miesiąc. Za inspiracje do improwizowanych scen posłużą im już nie wyssane z palca historię o ludziach, którzy wcale nie istnieli, lecz teksty reporterów zaproszonych przez Instytut Reportażu. Dokument, biografia i suche fakty w ostatecznym starciu z impro. Widzowie będą mieli okazję przekonać się, że rzeczywistość bywa bardziej niedorzeczna i zaskakująca niż fikcja.

Na scenie występują między innymi Piotr Sikora, Krzysztof Wiśniewski, Krzysztof Dziubak, Michał Sufin, Bartosz Młynarski, Maciej Buchwald.

Czas trwania: 80 minut

Opinie naszych widzów (1)

  • 9,0/ 10

    Świetna zabawa!

    ju.....@gm...il.com / 26 października 2015

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.