Klancyk gra Komorę maszyny losującej - zdjęcie

Średnia ocena

51 oddanych głosów
23 zainteresowanych osób

8.5 / 10

Klancyk gra Komorę maszyny losującej

Krótkie gry, szalone skecze, niespodziewane puenty. Komora maszyny losującej to orgia pomysłów, które wydobywają się z męskich gardeł niczym lawa z krateru. Zapraszamy na to, co w impro najpopularniejsze – szybkość reakcji i błyskotliwość skojarzeń.

Gramy sceny znane i grane przez wszystkich, a czasem wymyślone przez nas. Spektakl zakłada bardzo dużo interakcji z publicznością, więc przed wejściem przygotujcie aparaty mowy i ręce na różne działania!

Czas trwania: 100 minut

Opinie naszych widzów (16)

 • 10.0/ 10

  Już nie pamiętam kiedy się tak śmiałam. Polecam każdemu jako świetną rozrywkę i odprężenie.

  ww.....@....pl / 24 April 2017

 • 10.0/ 10

  Jak na każdym występie Klancyka i tym razem popłakałem się ze śmiechu.

  lu.....@gm...il.com / 22 April 2017

 • 10.0/ 10

  Zdecydowanie wyróżnia się poziomem na tle, pożal się Boże, pseudokabaretów.

  as.....@....pl / 03 April 2017

 • 10.0/ 10

  Zabawny, nieprzewidywalny, naturalny.Przyjdę jeszcze raz!

  na.....@gm...il.com / 03 April 2017

 • 10.0/ 10

  Kocham tych chłopaków!

  ma.....@gm...il.com / 01 April 2017

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku - to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta - niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem - jest to pierwszy i jedyny prawdziwy klub komediowy w Polsce.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi - na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. “Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show m. in. “Niektóre długopisy piszą wolniej” i “Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. "Bitwa na dubbingi", "Musical improwizowany", "Mała gra o nic" i wiele innych. Klub Komediowy nie zapomina również o najmłodszych widzach - w jego repertuarze znaleźć możemy także improwizowane spektakle dla dzieci m. in spektakl "Nikt nic nie wie".

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo - dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w której napić się można pysznej kawy i dobrego wina.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Mariusz Szczygieł i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest od poniedziałku do piątku na godzinę przed rozpoczęciem każdego spektaklu.

Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643, Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.5
Średnia ocena
Świetny spektakl! Polecam!
-

28.07 / 19:00

29.07 / 19:00

Gatunek: Dramat
8.4
Średnia ocena

03.08 / 20:00

Gatunek: Improwizacja
7.5
Średnia ocena
Wspaniała atmosfera, zaskakująca improwizacja. Przyjdę ponownie!
- Artur

24.08 / 20:00

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.