Klancyk gra Dziady - zdjęcie

Średnia ocena

33 oddanych głosów

9,0 / 10

Klancyk gra Dziady

Nasza odpowiedź na Halloween. Zapraszamy na spektakl, który gramy tylko raz w roku. A to dlatego, że jest inspirowany „Dziadami” Adama Mickiewicza. Na pewno spróbujemy go zagrać wierszem...

„Improwizacja to jakiś cudownie odnaleziony przez Klancyka kluczyk do utraconej przez ludzi wolności, do utraconej przez ludzi głowy.”

Dorota Masłowska, „Teatr”

W świetle świec na scenie pojawi się Guślarz, który przywoła duchy. Opowiedzą one swoją historię zainspirowaną podpowiedzią publiczności.

____________________________________________________________________

W związku z bieżącymi obostrzeniami pula biletów została zwiększona o bilety dla osób posiadających unijny certyfikat COVID. Osoby, które wybiorą tę taryfę są zobowiązane do okazania odpowiedniego dokumentu obsłudze teatru.

Na scenie występują między innymi Piotr Sikora, Krzysztof Wiśniewski, Krzysztof Dziubak, Bartosz Młynarski, Maciej Buchwald, Błażej Staryszak.

Czas trwania: 80 minut

Opinie naszych widzów (6)

 • 10,0/ 10

  Ekstra!!!

  ma.....@gm...il.com / 11 listopada 2018

 • 10,0/ 10

  Guślarz/manekin - Dziubak wymiatacz!!!!

  cz.....@gm...il.com / 01 listopada 2018

 • 10,0/ 10

  Czapki z głów!

  zu.....@gm...il.com / 01 listopada 2018

 • 10,0/ 10

  Świetni, jak zawsze! :)

  ma.....@gm...il.com / 14 listopada 2017

 • 8,0/ 10

  Nagłośnienie kiepskie. Zbyt glosne. Nie słychać było tekstów improwizacji a warto bylo

  ro.....@gm...il.com / 01 listopada 2018

 • 6,0/ 10

  Spektakl był świetny w swoim absurdzie, szczególnie dobra była część druga. :) Niestety pod koniec czuć było niedostateczną komunikację wśród aktorów. Każdy próbował zrealizować swój pomysł na zakończenie, przez co wątki nie przystawały do siebie i prowadzący musiał po prostu urwać opowieść. Osobiście byłabym oczarowana, gdyby skończyło się na konkluzji, że całą tragedię spowodowało niepostawienie przez wszystkie lata babki z piasku. :D Tak czy siak czuć było, że Panowie lubią ze sobą grać i dobrze się bawią, co udzielało się publiczności. Muzyka na żywo również była imponująca

  ur.....@gm...il.com / 05 listopada 2018

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet