KLANCYK gra 7 łatwych utworów - zdjęcie KLANCYK gra 7 łatwych utworów - zdjęcie

Średnia ocena

201 oddanych głosów

9,0 / 10

KLANCYK gra 7 łatwych utworów

Najnowszy spektakl Teatru Improwizowanego Klancyk, który inspirują piosenki rzucane przez publiczność.

„Wszystko, co piszę, zawsze piszę z nadzieją, że zagra to Klancyk.”

/Mariusz Szczygieł/

„Nie mają nawet kapelusza, a wyciągają rzeczy dużo lepsze niż króliki – potrafią zagrać wszystko: człowieka w każdym wieku, zwierzęta, warzywa korzeniowe, planetę Saturn czy też toster.”

/Agnieszka Drotkiewicz, „Wysokie obcasy”/

„7 łatwych utworów”, to spektakl składający się ze scen dwuosobowych. Każda z nich zostanie zainspirowana 30 sekundowym fragmentem utworu muzycznego zaproponowanego przez najgłośniejszą osobę na widowni. Później na oczach widzów powstanie historia dwóch bohaterów, których poprowadzą nieodgadnione skojarzenia z utworem – czasem będzie to tekst, czasem nastrój, albo gatunek. Każda będzie miała swoją dynamikę i prawdę. Spektakl zachowany jest w duchu slow impro, czyli spektakli komediowych, których historie są gęste, zaskakujące i bogate w treść.

Klancyk jest jedną z pionierskich grup improwizacji komediowej w Polsce. Autorskie komediowe spektakle grupy powstają na bieżąco, bez przygotowania i są zainspirowane podpowiedzią publiczności można oglądać w warszawskich klubach od 2006 roku.

Więcej o Klancyku można dowiedzieć się na stronie klancyk.pl.

Obsada

Klancyk!

Realizacja

Teatr Improwizowany Klancyk

Opinie naszych widzów (54)

 • 10,0/ 10

  Rewelacja. Czasem smieszniej, czasem bardziej refleksyjnie, ale zawsze inteligentnie, ciekawie. Chapeau bas

  ju.....@gm...il.com / 06 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Klancyk świetny jak zawsze, aczkolwiek za dużo udawanych ról damsko - męskich odgrywanych przez samych facetów. Zaraz jeszcze ktoś wpadnie na pomysł przebierania się i będzie śmieszyło jak kabaret w TVP :P

  mi.....@gm...il.com / 06 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Śmiała się do łez. Mistrzostwo

  Jo.....@on...et.eu / 24 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Jak zwykle klasa i duzo śmiechu <3

  pa.....@gm...il.com / 23 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Byliśmy na spektaklu z Rodzicami, którzy, mimo że starsi o 30 lat, bawili się równie dobrze. Komedia, ale inteligentna :)

  a......@gm...il.com / 23 marca 2019

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,8
Średnia ocena
Cudo, tyle śmiechu, że aż lecą łzy. Cudowny format, szczególnie te wymyślone opowieści o przeszłych występach! Czekam na kolejny
- Maja

23.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8,7
Średnia ocena
Umarłem ze śmiechu!
- Marcin

28.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8,9
Średnia ocena
Rewelacja. Świetne miejsce, wspaniali ludzie, a już sam spektakl ponad wszelkie pochwały!
- Ewa

26.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8,4
Średnia ocena
Bardzo zabawny, błyskotliwie napisany i świetnie zagrany
- Agnieszka

22.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9,0
Średnia ocena
Gorąco polecam! mnóstwo śmiechu, chłopaki naprawdę dają radę!
- Małgorzata

Jutro / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.