Klancyk feat. Ziemowit Szczerek - zdjęcie Klancyk feat. Ziemowit Szczerek - zdjęcie

Średnia ocena

7 oddanych głosów

6.9 / 10

Klancyk feat. Ziemowit Szczerek

Spektakl improwizowany inspirowany futurystyczną wizją Europy stworzoną przez Ziemowita Szczerka.

„Wszystko, co piszę, zawsze piszę z nadzieją, że zagra to Klancyk.”

Mariusz Szczygieł

„Nie mają nawet kapelusza, a wyciągają rzeczy dużo lepsze niż króliki - potrafią zagrać wszystko: człowieka w każdym wieku, zwierzęta, warzywa korzeniowe, planetę Saturn czy też toster.”

Agnieszka Drotkiewicz, „Wysokie obcasy”

Teatr Improwizowany Klancyk nie zajmuje się polityką. Tak zawsze powtarzamy. Ale są takie momenty, kiedy może się zajmować political-fiction. Szczególnie, kiedy tworzy je Ziemowit Szczerek. Zapraszamy na spektakl, który powstanie z przeczytanych przez autora fragmentów książki “Siwy dym albo pięć cywilizowanych plemion”. Improwizatorzy usłyszą je pierwszy raz razem z publicznością, a to, co potem nastąpi nie sposób przewidzieć.

Klancyk jest jedną z pionierskich grup improwizacji komediowej w Polsce. Autorskie komediowe spektakle grupy powstają na bieżąco, bez przygotowania i są zainspirowane podpowiedzią publiczności można oglądać w warszawskich klubach od 2006 roku.

Więcej o Klancyku można dowiedzieć się na stronie klancyk.pl.

Obsada

Klancyk!

Opinie naszych widzów (3)

 • 6.0/ 10

  Chyba Churchill powiedział kiedyś, że najdłużej zawsze przygotowywał swoje spontaniczne wystąpienia. Myślę, że Klancyk powinien to sobie dobrze przemyśleć. No i dykcja! Szczególnie dotyczy to Szczerka - nawet połowy czytanego tekstu nie dało się zrozumieć - ale także pozostałych Klancyków.

  ba.....@gm...il.com / 09 June 2018

 • 3.0/ 10

  Klancyk w słabszej formie. Ewidentnie kłopoty ze znalezieniem inspiracji w prozie p. Szczerka. Było to zresztą obiektywnie trudne bez lektury całości.

  na.....@....pl / 11 June 2018

 • 1.0/ 10

  Smutne i słabe

  sk.....@gm...il.com / 19 June 2018

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643, Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.1
Średnia ocena
Super zabawa i fajna interakcja z publicznością
- Maja

30.06 / 21:00

Gatunek: Improwizacja
8.1
Średnia ocena
Najlepszy do tej pory :)
- Anastazja

23.06 / 22:30

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.8
Średnia ocena
Uśmiałam się do łez
- Justyna

Jutro / 19:00

25.06 / 19:00

Gatunek: Komedia
9.5
Średnia ocena
Świetni aktorzy, świetna improwizacja i to wszystko w cenie dwóch piw :)
- Jakub

22.06 / 21:00

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet