Klancyk feat. Justyna Sobolewska i najlepsze książki 2017 roku - zdjęcie

Średnia ocena

8 oddanych głosów

9.1 / 10

Klancyk feat. Justyna Sobolewska i najlepsze książki 2017 roku

Dziennikarka „Polityki” Justyna Sobolewska wybiera fragmenty najlepszych książek 2017 roku, a Klancyk przedstawia ich alternatywne wersje.

„Wszystko, co piszę, zawsze piszę z nadzieją, że zagra to Klancyk.”

/Mariusz Szczygieł/

„Nie mają nawet kapelusza, a wyciągają rzeczy dużo lepsze niż króliki – potrafią zagrać wszystko: człowieka w każdym wieku, zwierzęta, warzywa korzeniowe, planetę Saturn czy też toster.”

/Agnieszka Drotkiewicz, „Wysokie obcasy”/

Przeczytaliście najlepsze książki 2017 roku? My pewnie nie, ale mamy kogoś, kto je wszystkie poznał i nam o nich opowie. Justyna Sobolewska jest dziennikarką „Polityki”, która o kulturze wie wszystko i zaprezentuje swój subiektywny przewodnik po wybitnych publikacjach mijającego roku. Opowie o nich, może przeczyta fragment, a następnie Klancyk zagra serię scen, które w jakiś sposób będą do nich nawiązywać. Czasem treścią, czasem klimatem, najczęściej luźnym skojarzeniem. Improwizatorzy porwą te lektury w zaskakującą podróż do środka swej zbiorowej wyobraźni. Efekt będzie zaskakujący dla wszystkich.

Klancyk jest jedną z pionierskich grup improwizacji komediowej w Polsce. Autorskie komediowe spektakle grupy powstają na bieżąco, bez przygotowania i są zainspirowane podpowiedzią publiczności można oglądać w warszawskich klubach od 2006 roku.

Więcej o Klancyku można dowiedzieć się na stronie klancyk.pl.

Opinie naszych widzów (2)

  • 10.0/ 10

    Bardzo dobre przeżycie! Do końca życia nie zapomnę pojedynku na literaturę polską! Świetny występ!

    kr.....@gm...il.com / 26 December 2017

  • 9.0/ 10

    dla organizatora, Klubu Komediowego - koniecznie zainstalujcie / włączajcie klimatyzację!

    kr.....@gm...il.com / 16 December 2017

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643, Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.9
Średnia ocena
Gorąco polecam! mnóstwo śmiechu, chłopaki naprawdę dają radę!
- Małgorzata

18.05 / 21:30

Gatunek: Improwizacja
8.2
Średnia ocena

27.04 / 22:30

11.05 / 22:30

Gatunek: Improwizacja
9.1
Średnia ocena
Zabawne, absurdalne, błyskotliwe. Zdecydowanie polecam!
- Justyna

11.05 / 20:00

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.3
Średnia ocena
Rewelacyjny spektakl pełen humoru i ciekawych zwrotów, mega prowadzący wplatający elementy stand-up'u
- Agnieszka

Jutro / 21:00

Gatunek: Improwizacja
-,-
Średnia ocena

25.04 / 19:00

26.04 / 19:00

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Komedia
7.9
Średnia ocena
Niesztampowy, zaskakujący, spazmatycznie zabawny!
- Maciek

Dziś / 19:00

29.05 / 19:00

Gatunek: Komedia
Kup bilet