Klancyk feat. Jan Młynarski - zdjęcie

Średnia ocena

11 oddanych głosów

7,8 / 10

Klancyk feat. Jan Młynarski

Na scenie występują między innymi Krzysztof Wiśniewski, Paweł Neugebauer, Bartosz Młynarski, Błażej Staryszak, Maciej Buchwald, Piotr Sikora.

Opinie naszych widzów (7)

 • 10,0/ 10

  GE-NIAL-NY! To za mało powiedziane! Że Klancyk śmieszy, a każde ich występ jest na bardzo wysokim poziomie wie każdy kto był, a kto nie był niech żałuje! Ale Klancyk feat. Jan Młynarski - niezapomniany wieczór, który mógłbym oglądać bez końca! Już żałuję, że nie mogę iść na niego znowu!

  Ma.....@gm...il.com / 28 stycznia 2018

 • 10,0/ 10

  często chodzę do KK, często wyje ze śmiechu, ale ten wieczór był wyjątkowo genialny. Wspaniała muzyka, widać że Jan M lubi Klancyk i rozumie ich świetnie. a aktorzy kompletnie zachwycili oryginalnością i wyobraźnią. 100/10

  in.....@of...ss.org / 28 stycznia 2018

 • 8,0/ 10

  Pomysł z inspiracjami muzycznymi był ciekawy, ale zainspirowane improwizacje nie było aż tak porywające jak w innych spektaklach. Niemniej wyszło świetnie, druga połowa jak zawsze lepsza od pierwszej.

  he.....@gm...il.com / 27 stycznia 2018

 • 8,0/ 10

  To nie był ich najlepszy występ ale wciąż warto.

  rp.....@gm...il.com / 27 stycznia 2018

 • 6,0/ 10

  mile spędzony czas, jednak bardziej przypomina wesołe rozmowy przy piwie, niż spektakl teatralny :)

  ad.....@po...ta.onet.pl / 29 stycznia 2018

 • 5,0/ 10

  Bardzo dobry występ Jana Młynarskiego, nieco gorszy panów z Klancyka. Na poprzednim spektaklu z Janem Peszkiem Klancyk był w znacznie lepszej formie.

  bu.....@um...ka.com / 06 lutego 2018

 • 3,0/ 10

  Część Janka Młynarskiego - ok, może być, tego oczekiwałem. Część 'improwizowana' - mocno średnia: ze sceny wiało straszną amatorszczyzną: poziom 'aktorstwa', jak i 'content' - na słabym poziomie, niestety, Przypominało to nie 'prawdziwy' teatr, a raczej występy licealnego teatrzyku. Do tego słaba tzw. artykulacja 'aktorów'. Siedzieliśmy na obrzeżach i słyszalność kwestii była bardzo słaba, Siedzący wokół wciąż pytali się nawzajem: 'Co? co on powiedział?'...

  to.....@gm...il.com / 27 stycznia 2018

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.