Klancyk feat. Jan Młynarski - zdjęcie

Średnia ocena

11 oddanych głosów

7.8 / 10

Klancyk feat. Jan Młynarski

Opinie naszych widzów (7)

 • 10.0/ 10

  GE-NIAL-NY! To za mało powiedziane! Że Klancyk śmieszy, a każde ich występ jest na bardzo wysokim poziomie wie każdy kto był, a kto nie był niech żałuje! Ale Klancyk feat. Jan Młynarski - niezapomniany wieczór, który mógłbym oglądać bez końca! Już żałuję, że nie mogę iść na niego znowu!

  Ma.....@gm...il.com / 28 January 2018

 • 10.0/ 10

  często chodzę do KK, często wyje ze śmiechu, ale ten wieczór był wyjątkowo genialny. Wspaniała muzyka, widać że Jan M lubi Klancyk i rozumie ich świetnie. a aktorzy kompletnie zachwycili oryginalnością i wyobraźnią. 100/10

  in.....@of...ss.org / 28 January 2018

 • 8.0/ 10

  Pomysł z inspiracjami muzycznymi był ciekawy, ale zainspirowane improwizacje nie było aż tak porywające jak w innych spektaklach. Niemniej wyszło świetnie, druga połowa jak zawsze lepsza od pierwszej.

  he.....@gm...il.com / 27 January 2018

 • 8.0/ 10

  To nie był ich najlepszy występ ale wciąż warto.

  rp.....@gm...il.com / 27 January 2018

 • 6.0/ 10

  mile spędzony czas, jednak bardziej przypomina wesołe rozmowy przy piwie, niż spektakl teatralny :)

  ad.....@po...ta.onet.pl / 29 January 2018

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643, Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.8
Średnia ocena
Warsztat aktorów jest tak solidny, że z chęcią pójdę i na inne występy Afrontu. Polecam serdecznie!
- Mateusz

28.04 / 19:30

Gatunek: Improwizacja
9.0
Średnia ocena
Było super. Gościnni stand-upperzy rewelacja ;)
- Magdalena

Jutro / 19:00

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.3
Średnia ocena
Byliśmy dużą grupą, wszyscy bawili się świetnie :) Dużo śmiechu!
- Claudia

Dziś / 22:30

Gatunek: Improwizacja
9.0
Średnia ocena
Niesamowity talent. Prawdziwa dawka niewymuszonego śmiechu w miłym towarzystwie!
- Ewelina

Dziś / 20:00

Gatunek: Improwizacja
9.3
Średnia ocena
Polecam każdemu! Byłem pierwszy raz w klubie komediowym i jestem zachwycony! 1,5 godziny niesamowicie śmiesznych improwizowanych scen
- Adrian

Jutro / 21:30

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.