Kinga i Nora & Sufin/Młynarski - duety improwizowane - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy

7,0 / 10

Kinga i Nora & Sufin/Młynarski - duety improwizowane

Zapraszamy na spektakle improwizowane dwóch duetów! Zagrają dla Was:

- KINGA & NORA - zagramy bez scenariusza, bez przygotowanych postaci. Na żywo, z głowy, na oczach widowni. Tylko we dwie. Na scenie. Absurd i abstrakcja. Tak więc proszę się przygotować - i proszę potem nie mówić, że nie uprzedzaliśmy. W duecie: Kinga Kosik-Burzyńska i Karolina Norkiewicz. Na co dzień można je zobaczyć na scenie Klubu Komediowego, no i oczywiście w teatrze improwizowanym Humbuk.

- SUFIN/MŁYNARSKI: PEWNEGO RAZU W... - spektakl improwizowany Bartka Młynarskiego i Michała Sufina z Teatru Improwizowanego Klancyk, którzy będąc sami na scenie, nie biorą od nikogo inspiracji i grają kilka postaci na raz. Przez godzinę prowadzą widzów przez fabułę pełną zaskakujących zwrotów akcji, dusznych miejsc z amerykańskiej prowincji, postaci zwichrowanych i wykreślonych z dramatów Arthura Millera.

Spektakl stara się opowiedzieć kilka historii, które spotkają się w jakimś punkcie, albo i nie, historia może być opowiedziana od tyłu albo pomontowana niczym film "Pulp Fiction".

Aktorzy starają się odpowiedzieć na zagadki postaci i historii która będzie powstawać na oczach widzów.

Na scenie występuje Karolina Norkiewicz, Michał Sufin, Bartosz Młynarski, Kinga Kosik-Burzyńska.

Realizacja

Kinga Kosik-Burzyńska i Karolina Norkiewicz - Teatr Improwizowany Humbuk

Bartek Młynarski i Michał Sufin - Teatr Improwizowany Klancyk

Opinie naszych widzów (1)

  • 4,0/ 10

    Część I w miarę dynamiczna, zabawna. Problem był jeden- Dziewczyna ze wspaniałą mimiką, ruchem ale dykcja....kiepska, delikatnie mówiąc. Cz. II, zgubił ją trącący nudą jeden temat. Mówiąc inaczej- nie poniósł. Było tego na 3-5 min, nie więcej. MOIM ZDANIEM.

    lu.....@....pl / 13 kwietnia 2017

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet