Jedziemy do mnie czy do ciebie? (Arnold Improv) - zdjęcie

Średnia ocena

11 oddanych głosów

8,6 / 10

Jedziemy do mnie czy do ciebie? (Arnold Improv)

OK. Wszyscy tam byliśmy. Albo chcieliśmy być. Albo nie chcieliśmy, ale bywaliśmy. A na pewno wszyscy wiemy, czym to się może skończyć.

Czy będzie romantycznie, czy może niezręcznie? Czy coś z tego wyjdzie, czy to tylko na jeden raz? I wreszcie - kto zamawia ubera?

No cóż, my też jeszcze nie wiemy, bo wszystko, co zobaczycie tego wieczoru będzie improwizowane - jak to w życiu. I tak samo jak w życiu - czasem ze spontanicznej decyzji może zrodzić się miłość, a czasami tak zwany przypał.

No więc... Do mnie czy do ciebie?

..................................................................................................

Teatr Improwizacji Arnold

Nasze spektakle powstają na żywo, bez scenariusza. Lubimy, kiedy komedia wynika z prawdy – a prawda jest taka, że każdemu z nas czasem w życiu wychodzi a czasem nie. Improwizujemy, ponieważ sprawia nam to radość, którą chcemy zarazić publiczność. Tworzone przez nas na scenie światy i postaci przenikają się wzajemnie, aby po chwili doprowadzić nas, improwizatorów, do wyborów, których nigdy jeszcze nie podejmowaliśmy.

Nasza grupa powstała w grudniu 2016 r. Gramy głównie długie formy improwizacji, starając się przynajmniej raz na jakiś czas gruntować pojawiający się na scenie absurd.

Czas trwania: 80 minut

Obsada

Magdalena Łuczak, Maria Peliwo,

Opinie naszych widzów (1)

  • 6,0/ 10

    Spektakl ok. Panowie lepsze teksty niż Panie

    ko.....@au...af.pl / 28 listopada 2019

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.