Jacek Fedorowicz - wieczór mieszany - zdjęcie

Średnia ocena

6 oddanych głosów
7 zainteresowanych osób

9,7 / 10

Jacek Fedorowicz - wieczór mieszany

Nie pierwszy, nie drugi i nie trzeci, tylko wieczór mieszany! Jacek Fedorowicz, znany szerszej publiczności z programu satyrycznego „Dziennik Telewizyjny” i licznych komediowych kreacji filmowych i radiowych, zaprezentuje na scenie Klubu Komediowego najlepsze fragmenty trzech odcinków swojego show!!!

Cały występ będzie na żywo, przy użyciu tylko mikrofonu, światła i czasem krótkiej projekcji filmowej, autor obiecuje, że z trzech odcinków Wieczoru powtórzy się tylko „Dobry wieczór państwu”.

Ten solowy występ będzie duża atrakcją dla wszystkich fanów artysty oraz dla tych którzy nie znają jeszcze twórczości Jacka Fedorowicza. Autor zaprezentuje swoje najciekawsze monologi komediowe, felietony oraz fragmenty Dziennika Telewizyjnego. Cały występ jest nie tylko doskonałą okazją do lepszego poznania repertuaru dokonań Jacka Fedorowicza, ale również świetnym przykładem jak w inteligentny, ironiczny sposób i z dużą klasą można nadal żartować z aktualnych spraw.

Na scenie występuje Jacek Fedorowicz.

Realizacja

Jacek Fedorowicz

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Pan Jacek jest klasą sam dla siebie. Jestem jego wiernym kibicem od końca lat 60 ubiegłego wieku (!!!!), poprzez "sześćdziesiątkę", działalność w stanie wojennym, "dziennikowanie telewizyjne i ciągle mi mało. "Wieczór mieszany" bezkonkurencyjnie "bawił, tumanił, przestraszał". Tak, tak, bo przez śmiech Pan Jacek pokazywał też smutek, obawę o to jak to dalej będzie w tej naszej umęczonej "dobrą zmianą" ojczyźnie. Stańczyk, chciałoby się rzec. Kabaret nie w dzisiejszym, zdeprecjonowanym sensie, ale dowcipny w formie i myślący w treści występ. Taki, który mnie i moje dzieci bawił i zmuszał do myślenia.

  ol.....@....pl / 18 kwietnia 2016

 • 10,0/ 10

  Jak zwykle klasa :)

  da.....@gm...il.com / 10 marca 2016

 • 10,0/ 10

  Pan Jacek w najwyższej formie! Na kameralnej widowni znane Twarze :)

  du.....@gm...il.com / 10 marca 2016

 • 9,0/ 10

  Jacek Fedorowicz, mimo wieku, w bardzo dobrej formie. Brawo !

  mi.....@....pl / 19 kwietnia 2016

 • 9,0/ 10

  Bawiliśmy się świetnie. Brawo Panie Jacku !!!!!

  gr.....@....pl / 18 kwietnia 2016

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.