Jacek Fedorowicz - wieczór drugi - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy

8,2 / 10

Jacek Fedorowicz - wieczór drugi

Jacek Fedorowicz, znany szerszej publiczności z programu satyrycznego „Dziennik Telewizyjny” i licznych komediowych kreacji filmowych i radiowych, zaprezentuje na scenie Klubu Komediowego drugą odsłonę swojego autorskiego wieczoru.

Ten solowy występ będzie duża atrakcją dla wszystkich fanów artysty oraz dla tych którzy nie znają jeszcze twórczości Jacka Fedorowicza. Autor zaprezentuje swoje najciekawsze monologi komediowe, felietony oraz fragmenty Dziennika Telewizyjnego. Cały występ jest nie tylko doskonałą okazją do lepszego poznania repertuaru dokonań Jacka Fedorowicza, ale również świetnym przykładem jak w inteligentny, ironiczny sposób i z dużą klasą można nadal żartować z aktualnych spraw.

Cały występ będzie na żywo, przy użyciu tylko mikrofonu, światła i czasem krótkiej projekcji filmowej, autor obiecuje, że z Wieczoru pierwszego powtórzy się tylko „Dobry wieczór państwu”.

Na scenie występuje Jacek Fedorowicz.

Realizacja

Jacek Fedorowicz

Opinie naszych widzów (2)

  • 9,0/ 10

    Jacek Fedorowicz w znakomitej formie autorskiej, głosowej i aktorskiej. Bardzo celne uwagi do aktualnej sytuacji. Ujmuje kulturą słowa i sposobem bycia.

    ju.....@gm...il.com / 14 stycznia 2016

  • 8,0/ 10

    wysokiej klasy dowcip, wielka kultura słowa, dobra forma sceniczna Autora

    ch.....@po...ta.onet.pl / 15 stycznia 2016

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.