Improwizacja dla marketingu | Warsztaty technik improwizacji z Żart & Business - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

9,0 / 10

Improwizacja dla marketingu | Warsztaty technik improwizacji z Żart & Business

Zapraszamy na warsztaty technik improwizacji z Żart & Business! Podczas tego warsztatu zajmiemy się wykorzystaniem technik improwizacji w marketingu.

Techniki improwizacji teatralnej są skutecznym narzędziem rozwijającym inteligencję emocjonalną oraz kompetencje miękkie przydatne w pracy. Z warsztatów impro korzystają firmy na całym świecie (Google, Pixar, Apple i wiele innych), jak również czołowe uniwersytety na kierunkach MBA w Stanach Zjednoczonych (np. MIT, Stanford, UCLA, Duke University) oraz od niedawna w Polsce (MBA w Collegium Humanum – Wyższej Szkole Menadżerskiej).

Formuła i cel zajęć:

Celem zajęć jest zapoznanie uczestników z praktycznym wykorzystaniem technik improwizacji w marketingu. Będziemy rozbierać na czynniki pierwsze proces współwymyślania, żeby zrozumieć, w jaki sposób można go usprawnić, aby zwiększyć zarówno ilość, jak również różnorodność pomysłów generowanych przez zespół.

Zajęcia odbędą się w formule interaktywnych warsztatów online w małej grupie. Dzięki temu uczestnicy zajęć będą mogli uczyć się poprzez doświadczenie i jednocześnie dobrze się bawić (nie jest to gwarantowane, ale jest na to duża szansa). Spotkanie potrwa 2 i pół godziny i będzie wypełnione praktycznymi ćwiczeniami i grami teatru improwizacji. Po każdej aktywności będziemy omawiać nasze doświadczenia, wyciągać wnioski oraz przekładać ja na praktykę biznesową.

Prowadzący:

Bart Jurkowski – improwizator, trener, psycholog. Prowadzi warsztaty technik improwizacji dla firm rozwijające kompetencje miękkie managerów oraz ich zespołów. Uczy customer experience na SGH oraz Politechnice Białostockiej. Ex-UX Senior Consultant w Deloitte Digital. Teraz występuje w Musicalu Improwizowanym i innych projektach Klubu Komediowego. Gdyby mógł, wprowadziłby komedię jako podstawowy przedmiot w systemie edukacji – niestety, pewnie sam miałby z niego ocenę dopuszczającą.

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.