Hurt Luster do Nowego Jorku - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

8,0 / 10

Hurt Luster do Nowego Jorku

8,0/ 10

Szanowni Państwo! mamy wielką przyjemność grać i w tym roku na festiwalu Del Close Marathon w Nowym Jorku. To wspaniały festiwal, tysiące improwizownych spektakli, gwiazdy, Amy Poehler i Hurt też, z czego się super cieszymy i boimy także. I na dodatek jeszcze musimy dolecieć do Nowego Jorku a też tam jeść i uczyć się na warsztatach - więc zapraszamy Was na wieczór, w czasie którego zabawimy, pokażemy, zagramy, zaśpiewamy i zrobimy wszystko co umiemy - a wszystko z biletów przeznaczymy na wspólne warsztaty i spektakle tym Nowym Jorku. No nie mamy pieniędzy,a wiecie.

FILMY:

Nowe Legendy Miejskie: „Nowe Legendy Miejskie” to projekt, który od 2006 roku tworzą dzieci razem z dorosłymi. Powstają nowe legendy dotyczące miejsc zamieszkania dzieci, filmy, słuchowiska. Projekt „Nowe Legendy Miejskie” to edukacyjny i artystyczny projekt Fundacji Moma Film. Do tej pory odbył się w Warszawie (Praga i Targówek), Krakowie (Nowa Huta), na Śląsku (Katowice, Piekary Śląskie, Zabrze, Bytom, Chorzów, Ruda Śląska), na Podhalu (Nowy Targ) i na Podlasiu.

Wzięło w nim udział ponad 1000 dzieci, zostały wydane trzy książki, nakręcone 6 filmów. W czasie wieczoru obejrzymy:

"Pan Sówka i Fryzjer z Targówka"

"Zęboludy"

SPEKTAKL

Jak zwykle nic nie wiemy, wskoczymy na godzinę do innej rzeczywistości i wszystkiego się razem dowiemy.

MONOLOG

Marta powie monolog

KONCERT:

Klipsy Panda to warszawski duet bawiący się disco, punkiem i performance. Muzykę tworzą prostą, inspirując się 3 akordowym schematem światowych hitów lat 80-tych. Ich piosenki mają klimat dziewczyńsko-dekadencki i to nie było założenie. Tak wyszło. W skład zespołu wchodzą Panda i Blondyna. Nikt nie nosi klipsów.

Skład zespołu:

Blondyna - poezja, wino i śpiew

Panda - klawisze, struny, beat, produkcja

i to wszystko w czasie jednego wieczoru!!!!!

Na scenie występuje Joanna Pawluśkiewicz, Aleksandra Markowska, Marta Iwaszkiewicz.

Realizacja

Joanna Pawluśkiewicz

Marta Iwaszkiewicz

Aleksandra Markowska

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet