Humbuk - zdjęcie

Średnia ocena

72 oddanych głosów

8.8 / 10

Humbuk

Najbardziej łobuzerska grupa w Klubie Komediowym w swoim improwizowanym żywiole. Impro z anegdotami w tle – wziętymi prosto z ich prywatnego życia.

Zagramy dla Was spektakl improwizowany do inspiracji od publiczności, ale niezmiennie – bez scenariusza, bez rozpisanych ról, bez fabuły. Wy dacie nam słowo, my –zainspirowani nim – powiemy monologi, obnażając tym samym jakąś tam część naszego prywatnego życia, a potem zagramy serię improwizowanych scen, nawiązujących do tych opowiedzianych historii.

 

O NAS:

Humbuk... bzdura, blaga, lipa, fikcja i szalbierstwo – tak pisał o nas Kopaliński.  Bralczyk nadmienił, że poza powyższym to także utrata dźwięczności w wygłosie.  Natomiast Zanussi stwierdził, że o nas nie słyszał. Bądźmy szczerzy. Kto dziś słyszał o wszystkich? Albo chociaż o wszystkich, których warto znać? Nikt! Nie ma takiej możliwości. Za dużo wszystkiego. Dlatego nie martwimy się tym faktem. Zdajemy sobie z tego sprawę. Ba, stawiamy dolary przeciw orzechom, że na przestrzeni lat, więcej osób nie będzie nas znało niż będzie.

W skrócie: Teatr improwizowany, cuda na patyku, zapraszamy do namiotu!

W składzie: Kinga Kosik-Burzyńska, Karolina Norkiewicz, Maciek Adamczyk, Michał Kempa, Hubert Skrzyński

Opinie naszych widzów (16)

 • 10.0/ 10

  Byłem pierwszy raz i rewelacja! Świetne prowadzenie, niesztampowe i luźne. Humbuk ma świetną interakcje z widownią. Będzie powtórka! Świetni ludzie :)

  pi.....@gm...il.com / 14 February 2018

 • 10.0/ 10

  Zawsze bawię się tam świetnie!

  al.....@gm...il.com / 19 January 2018

 • 10.0/ 10

  naturalność 'aktorów' i wysoki poziom abstrakcji budzi szacunek. Środowy wieczór - sztos!

  no.....@gm...il.com / 18 January 2018

 • 10.0/ 10

  Bardzo mi się podobało. Grupa teatralna profesjonalna, na wysokim poziomie.

  so.....@gm...il.com / 30 March 2017

 • 10.0/ 10

  Było fantastycznie ... polecam ...

  ka.....@gm...il.com / 30 March 2017

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku - to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta - niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem - jest to pierwszy i jedyny prawdziwy klub komediowy w Polsce.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi - na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. “Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show m. in. “Niektóre długopisy piszą wolniej” i “Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. "Bitwa na dubbingi", "Musical improwizowany", "Mała gra o nic" i wiele innych. Klub Komediowy nie zapomina również o najmłodszych widzach - w jego repertuarze znaleźć możemy także improwizowane spektakle dla dzieci m. in spektakl "Nikt nic nie wie".

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo - dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w której napić się można pysznej kawy i dobrego wina.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Mariusz Szczygieł i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest od poniedziałku do piątku na godzinę przed rozpoczęciem każdego spektaklu.

Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643, Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

7.4
Średnia ocena
Wspaniała atmosfera, zaskakująca improwizacja. Przyjdę ponownie!
- Artur

28.02 / 21:00

Gatunek: Improwizacja
8.0
Średnia ocena
Super spektakl, partycypacyjny i nieprzewidywalny
- Magdalena

03.03 / 19:30

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.5
Średnia ocena
Umarłem ze śmiechu!
- Marcin

23.02 / 20:00

09.03 / 20:00

Gatunek: Improwizacja
7.8
Średnia ocena
Niesztampowy, zaskakujący, spazmatycznie zabawny!
- Maciek

Jutro / 19:00

22.02 / 19:00

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Komedia
Kup bilet