Humbuk - zdjęcie

Średnia ocena

124 oddanych głosów

9,0 / 10

Humbuk

Najbardziej łobuzerska grupa w Klubie Komediowym w swoim improwizowanym żywiole. Impro z anegdotami w tle – wziętymi prosto z ich prywatnego życia.

Zagramy dla Was spektakl improwizowany do inspiracji od publiczności, ale niezmiennie – bez scenariusza, bez rozpisanych ról, bez fabuły. Wy dacie nam słowo, my –zainspirowani nim – powiemy monologi, obnażając tym samym jakąś tam część naszego prywatnego życia, a potem zagramy serię improwizowanych scen, nawiązujących do tych opowiedzianych historii.

 

O NAS:

Humbuk... bzdura, blaga, lipa, fikcja i szalbierstwo – tak pisał o nas Kopaliński.  Bralczyk nadmienił, że poza powyższym to także utrata dźwięczności w wygłosie.  Natomiast Zanussi stwierdził, że o nas nie słyszał. Bądźmy szczerzy. Kto dziś słyszał o wszystkich? Albo chociaż o wszystkich, których warto znać? Nikt! Nie ma takiej możliwości. Za dużo wszystkiego. Dlatego nie martwimy się tym faktem. Zdajemy sobie z tego sprawę. Ba, stawiamy dolary przeciw orzechom, że na przestrzeni lat, więcej osób nie będzie nas znało niż będzie.

W skrócie: Teatr improwizowany, cuda na patyku, zapraszamy do namiotu!

W składzie: Kinga Kosik-Burzyńska, Karolina Norkiewicz, Maciek Adamczyk, Michał Kempa, Hubert Skrzyński

Opinie naszych widzów (32)

 • 10,0/ 10

  Moim skromnym zdaniem Humbuk to najlepsza grupa improwizatorska na świecie. Wszak nie znam jakby wszystkich, ale tak, jak dla mnie to tak.

  ew.....@....pl / 11 lutego 2019

 • 10,0/ 10

  Super energia i zaangazowanie! polecam

  tw.....@gm...il.com / 03 stycznia 2019

 • 10,0/ 10

  fajna rozrywka na przyzwoitym poziomie, godne polecenia, moment na powrót do studenckich lat

  gu.....@in...ia.pl / 20 grudnia 2018

 • 10,0/ 10

  Świetne przeżycie, epickie teksty, nie zapomniane momenty. Jak na pierwszym raz na takim wydarzeniu gorąco każdemu polecam !!!

  K......@gm...il.com / 10 grudnia 2018

 • 10,0/ 10

  Spektakl nas bardzo nas rozbawił, bawiliśmy się bardzo dobrze.

  pi.....@el...on.pl / 28 listopada 2018

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

ul. Nowowiejska 1
00-643 Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8,5
Średnia ocena
Zanurzyć się w świat tworzony na scenie przez Dwóch Panów to istna rozkosz
- Magda

28.04 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
9,0
Średnia ocena
Niezwykli ludzie, ich głowy pełne błyskotliwych, zaskakujących, pomysłów
- Paweł

24.04 / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8,4
Średnia ocena
Świetny, energetyczny performance od pierwszej do ostatniej minuty!
- Aleksandra

24.04 / 21:45

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8,4
Średnia ocena
Najlepszy do tej pory :)
- Anastazja

Dziś / 22:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8,6
Średnia ocena
Bardzo zabawny, błyskotliwie napisany i świetnie zagrany
- Agnieszka

24.04 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.