Państwo prosto z podróży? My też. Warto było przyjechać, bo to będzie wyjątkowy wieczór.
Zderzymy globtroterskie opowieści Kai Kraski z Globstory z naszym warszawskim spojrzeniem i nieposkromioną wyobraźnią.
Kaja Kraska - dziennikarka, pasjonatka podróżowania w pojedynkę i opowiadania historii filmem. Autorka bloga i kanału na Youtube pod nazwą: Globstory. Z kamerą odwiedziła: Turcję, Chiny, Iran, Hiszpanię, Portugalię, Ukrainę, Grecję, Gruzję, Sri Lankę, Kubę, Meksyk, Tajlandię i Kambodże, a na dłużej zagościła w Stambule i Barcelonie. Kaja opowie między innymi o tym, dlaczego podróż w pojedynkę jest fascynująca.
Hulaj po warszawsku - na żywo odgrywamy historie inspirowane opowieściami naszych widzów i gości - anegdotami, fragmentami książek, osobistymi wspomnieniami i nie tylko. Krążymy w naszej wyobraźni między Ursusem, a Wawrem, zasypiając w nocnym i budząc się na pustym piętrze Pałacu Kultury. Razem z Globstory wyjedziemy z Warszawy i dobrze, bo ile można w jednym mieście siedzieć!
Na scenie występuje
Marta Iwaszkiewicz,
Agnieszka Matan,
Jan Wasilewski,
Piotr Gasik.
Byłem pierwszy raz w Resorcie Komedii i na pewno jeszcze powrócę!
ma.....@gm...il.com / 22 lutego 2019
10,0/ 10
Wyśmienita obsada, wspaniała improwizacja, doskonała muzyka i głeboka warstwa liryczna!
Ja.....@gm...il.com / 24 grudnia 2018
10,0/ 10
To było niesamowite!
b......@gm...il.com / 15 czerwca 2018
10,0/ 10
Super, super, super!! To nie był mój pierwszy teatr improwizowany, ale pierwszy w wykonaniu Hulaj po warszawsku. Świetna zabawa! Dodatkowo Hulaj zorganizowali wieczór razem z Kają Kraską z Globstory, która opowiadała o swoich podróżach. Podróze te były poźniej tematem przewodnim odgrywanych scenek. Polecam!!
ma.....@gm...il.com / 05 kwietnia 2018
10,0/ 10
Kapitalne aktorstwo. Spektakl powstał z niczego. Świetna improwizacja. Ubawiłem się tak, że po wyjściu brzuch mnie bolał ze śmiechu. No i do tego Teściowa śpiewa -Talent wybitny. Kontakt z publicznością super. Teksty wspaniałe. Ta Kobieta też potrafi z niczego zrobić kapitalną piosenkę. Ado tego poczucie humoru. Reewelacjaa.
pr.....@on...et.pl / 19 marca 2018
10,0/ 10
Bardzo śmieszny i kreatywny spektakl. Polecam!
jn.....@gm...il.com / 19 czerwca 2017
8,0/ 10
Mimo gorąca świetnie się bawiłam, wprost płakałam ze śmiechu. Z pewnością jeszcze się tu pojawię.
al.....@gm...il.com / 21 lutego 2019
8,0/ 10
Pierwszy raz bylam na takim przedstawieniu i chetnie pojde jeszcze raz, podobalo mi się.
gr.....@....pl / 15 kwietnia 2018
8,0/ 10
Teściowa śpiewała rewelacyjnie. Kabaret mniej mnie bawił, za to znajomych, których zaprosiłam, bardzo. Sprawdzali repertuar i planują wybrać się na następne występy.
ma.....@po...ta.fm / 19 marca 2018
5,0/ 10
Liczyłam na to, że zdecydowanie więcej czasu będzie miała Globstory. Jej króciutkie historie co pół godziny zostawiły we mnie duży niedosyt, zwłaszcza że poziom pokazany przez Hulaj oceniam jako kiepski.
ju.....@gm...il.com / 03 marca 2019
5,0/ 10
Za mała sala przy takiej ilości widzów. Bardzo ciepło/duszno.
Globstory super, standuperom momentami brakowało pomysłów.
Sprzedaż wejściówek na spektakl
()
zaczyna się
o .
Podaj swój adres email a damy Ci znać o rozpoczęciu sprzedaży.
Przypomnienie zostało ustawione.
Wyszukiwanie najbliższego miasta...
W tym momencie wyszukujemy najbliższe Ciebie miasto w którym prowadzimy sprzedaż wejściówek i
biletów. W
celu zwiększenia dokładności zaakceptuj prosbę o udostępnienie lokalizacji w Twojej
przeglądarce.