Houston, macie problem! – komediowy komentarz do problemów Ziemi i okolic - zdjęcie

Średnia ocena

6 oddanych głosów

8,8 / 10

Houston, macie problem! – komediowy komentarz do problemów Ziemi i okolic

Wieczór, który udowodni, że wszystko – oglądane z odpowiedniej perspektywy – wydaje się śmieszniejsze, nawet Ziemia. Komicy z Klubu Komediowego podjęli się prawdopodobnie najbardziej absurdalnej misji w historii kosmicznych lotów załogowych. Jej celem jest skomentować bieżącą rzeczywistość z pokładu Rakiety!

Zamierzamy pobić rekord największej odległości od naszej planety: od ulicy Wiejskiej w Warszawie, alarmujących raportów klimatycznych ONZ, od doniesień o kolejnych mutacjach zagrażającego naszej populacji wirusa, a także nie mniej zagrażających nam produktach rodzimej branży rozrywkowej – po to, aby spojrzeć na nie z dystansu, z ironicznym przymrużeniem oka, a czasem i z pewną dozą kąśliwości. Paliwa starcza nam już wyłącznie na pisanie niedorzecznych skeczy, obscenicznych scenek i nostalgicznych piosenek. Także tuż po pomyślnym (oby!) wodowaniu, zdamy Wam pełen raport z naszej podróży. Nie łudzimy się, że uda nam się Was uspokoić. Za to może uda się nam Was odrobinę rozbawić.

Czas trwania: 80 minut

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Podobał nam się spektakl. Śmiechu po pachy. Może troszkę zaskoczylismy się że nie był improwizowanym formatem (poza jedna sceną), ale za to dzięki temu solidnemu przygotowaniu wczesniejszemu był o wiele śmieszniejszy. 10/10 i polecam.

    ka.....@gm...il.com / 21 października 2021

  • 10,0/ 10

    Było cudownie! Czy można prosićo nagranie piosenki "Strzelaj w opony"? Tło, jakie stworzył kol. Lewandowski, wywoływało ciary na łydkach... A poważnie, to tę pieśń chciałbym pokazać redakcji Radia 357, Ściskam! Tomek :)

    po.....@gm...il.com / 20 września 2021

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.