Hotel Asteroid. Space opera w trzech scenach. - zdjęcie Hotel Asteroid. Space opera w trzech scenach. - zdjęcie

Średnia ocena

19 oddanych głosów
0 zainteresowanych osób

8.9 / 10

Hotel Asteroid. Space opera w trzech scenach.

Historia jednego wieczoru w hotelu na asteroidzie – opowiedziana w formie łączącej spektakl teatralny, piosenki, kabaret i opowieść z gatunku Sci-fi. W lobby Hotelu Asteroid wpada na siebie ósemka błądzących po kosmosie Polaków. W oczekiwaniu na nie mogącą nigdy nadejść kolację, poddają się oni eksplozywnej atmosferze kosmicznego zajazdu. A ich small talk z nagła nabiera iście operowej skali. Co gorsze wydaje się, że wydarzenia tego wieczoru nie są pozostawione przypadkowi, a ze wszystkim coś wspólnego mają rozsiane wśród głazów narodowe grupy rekonstrukcyjne, siejące ziele na kraterze…

Spektakl jest efektem współpracy Teatru Studio i Klubu Komediowego.

Realizacja

AUTOR: Michał Sufin

REŻYSERIA: Aneta Groszyńska, Michał Sufin

MUZYKA: Radek Łukasiewicz

SCENOGRAFIA: Michał Jońca

Opinie naszych widzów (10)

 • 10.0/ 10

  zakochałam się w Spektaklu . będę przychodzic jak tylko bede w Warszawie a nawet tylko dla sztuki przyjadę CUDOWNE MĄDRE ZABAWNE KOCHAM WAS Ija Czyżewska

  ic.....@po...st.pl / 16 January 2017

 • 10.0/ 10

  więcej piosenek! )

  bf.....@gm...il.com / 13 January 2017

 • 10.0/ 10

  Rola "Krasnostawiańskiej Erasmuski" granej przez Matyldę Damięcką - rewelacyjna, równie świetny Profesor oraz Konstanty. ;-))))

  pr.....@....pl / 13 January 2017

 • 10.0/ 10

  absolutna rewelacja aktorzy, dialogi, piosenki - klimat :). zaskakująco i niespodziewanie. polecam wszystkim niespokojnym, smutnym, zagubionym - po takim wieczorze chce się rano wstać

  ma.....@gm...il.com / 13 January 2017

 • 10.0/ 10

  Zaskakująco! Świetna zabawa na wysokim poziomie!

  ju.....@gm...il.com / 31 December 2016

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku - to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta - niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem - jest to pierwszy i jedyny prawdziwy klub komediowy w Polsce.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi - na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. “Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show m. in. “Niektóre długopisy piszą wolniej” i “Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. "Bitwa na dubbingi", "Musical improwizowany", "Mała gra o nic" i wiele innych. Klub Komediowy nie zapomina również o najmłodszych widzach - w jego repertuarze znaleźć możemy także improwizowane spektakle dla dzieci m. in spektakl "Nikt nic nie wie".

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo - dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w której napić się można pysznej kawy i dobrego wina.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Mariusz Szczygieł i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest od poniedziałku do piątku na godzinę przed rozpoczęciem każdego spektaklu.

Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643, Warszawa

https://www.komediowy.pl

Użytkownikom którym spodobał się spektakl, byli również na:

9.1
Średnia ocena
Kapitalny tekst, nigdy w życiu tak się nie śmiałam, jak podczas tego przedstawienia
- Tamara

26.01 / 19:00

02.02 / 19:00

+ dostępnych 6 innych terminów

Gatunek: Komedia
9.3
Średnia ocena
Mistrzostwo świata! Muszę to powtórzyć!
- Anna

Dziś / 19:00

24.01 / 19:00

+ dostępnych 5 innych terminów

Gatunek: Komedia
8.7
Średnia ocena
Tytuł nie kłamie :) Bawiłam się świetnie!
- Magdalena

27.02 / 19:00

27.03 / 19:00

Gatunek: Komedia

Inne spektakle z tego teatru:

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.