Hotel Asteroid. Space opera w trzech scenach. - zdjęcie Hotel Asteroid. Space opera w trzech scenach. - zdjęcie

Średnia ocena

47 oddanych głosów

8.8 / 10

Hotel Asteroid. Space opera w trzech scenach.

Historia jednego wieczoru w hotelu na asteroidzie – opowiedziana w formie łączącej spektakl teatralny, piosenki, kabaret i opowieść z gatunku Sci-fi. W lobby Hotelu Asteroid wpada na siebie ósemka błądzących po kosmosie Polaków. W oczekiwaniu na nie mogącą nigdy nadejść kolację, poddają się oni eksplozywnej atmosferze kosmicznego zajazdu. A ich small talk z nagła nabiera iście operowej skali. Co gorsze wydaje się, że wydarzenia tego wieczoru nie są pozostawione przypadkowi, a ze wszystkim coś wspólnego mają rozsiane wśród głazów narodowe grupy rekonstrukcyjne, siejące ziele na kraterze…

Spektakl jest efektem współpracy Teatru Studio i Klubu Komediowego.

Realizacja

AUTOR: Michał Sufin

REŻYSERIA: Aneta Groszyńska, Michał Sufin

MUZYKA: Radek Łukasiewicz

SCENOGRAFIA: Michał Jońca

Opinie naszych widzów (23)

 • 10.0/ 10

  Aspekt polskości nie przeeksploatowany, Spektakl świetny, błyskotliwy, nie dłużący się, mimo że bez przerwy. Polska space opera fizyczno-poetyczna.

  gr.....@gm...il.com / 14 April 2017

 • 10.0/ 10

  Inteligenty tekst i dobra zabawa

  ka.....@in...ia.pl / 14 April 2017

 • 10.0/ 10

  Rewelacja pod każdym względem. Matylda rewelacyjna. Popłakałem się ze śmiechu kilka razy. Kompletny odjazd. Gra aktorska na najwyższym poziomie. Super wieczór w fajnym miejscu. Polecam bardzo!

  Ko.....@gm...il.com / 14 April 2017

 • 10.0/ 10

  Super, kompletny odjazd

  ja.....@gm...il.com / 20 March 2017

 • 10.0/ 10

  Spektakl świetny, zabawny, inteligentny humor, nawet pan, który zapowiadał był świetny,, bardzo przyjemne miejsce, polecam:)

  pe.....@gm...il.com / 10 March 2017

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku - to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta - niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem - jest to pierwszy i jedyny prawdziwy klub komediowy w Polsce.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi - na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. “Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show m. in. “Niektóre długopisy piszą wolniej” i “Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. "Bitwa na dubbingi", "Musical improwizowany", "Mała gra o nic" i wiele innych. Klub Komediowy nie zapomina również o najmłodszych widzach - w jego repertuarze znaleźć możemy także improwizowane spektakle dla dzieci m. in spektakl "Nikt nic nie wie".

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo - dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w której napić się można pysznej kawy i dobrego wina.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Mariusz Szczygieł i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest od poniedziałku do piątku na godzinę przed rozpoczęciem każdego spektaklu.

Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643, Warszawa

https://www.komediowy.pl

Użytkownikom którym spodobał się spektakl, byli również na:

8.7
Średnia ocena
Bylem 2 raz. Rewelacja!
- Łukasz

17.05 / 19:00

18.05 / 19:00

Gatunek: Komedia
8.7
Średnia ocena
Dwie godziny świetnej zabawy,bardzo polecam
- Danuta

21.05 / 18:00

Gatunek: Komedia
8.7
Średnia ocena
Spektakl super. Malajkat, Bobrowski, Foremniakowa światowa liga
- Danuta

27.05 / 19:00

17.06 / 16:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Komedia

Inne spektakle z tego teatru:

8.6
Średnia ocena
Solidna dawka śmiechu gwarantowana!
- Agata

Dziś / 19:00

08.05 / 19:00

Gatunek: Monodram
8.7
Średnia ocena
Genialny relaks wypełniony śmiechem
- Karolina

26.04 / 19:00

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.