Hofesinka gra Free form - zdjęcie

Średnia ocena

32 oddanych głosów

8,2 / 10

Hofesinka gra Free form

Free Form. Jak sama nazwa wskazuje, ta forma wymyka się wszelkim definicjom. Wiadomo jedynie, że nic nie wiadomo, a w nieprzewidywalności będziemy razem. My – improwizatorzy, z Wami – drodzy widzowie.

Będziemy robić, co nam się żywnie spodoba, i zarazem tworzyć spójną, zamkniętą, wielowątkową fabułę. Zobaczcie, jak pełna historia będzie rodzić się a Waszych oczach! Będziemy się zaskakiwać, bawić i przerażać, aby dostarczyć Wam absolutnie niepowtarzalnych wrażeń.

Podążanie za impulsami, słuchanie, entuzjazm i empatia – Free Form to samo wnętrze improwizacji. Jej prawdziwa istota. Słowo TEATR jest tu jak najbardziej na miejscu.

Zapraszamy!

W spektaklu występują między innymi Wojciech Fiedorczuk, Karol Kopiec, Aleksandra Markowska, Paweł Najgebauer, Piotr Sikora, Antoni Syrek Dąbrowski.

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Hofesinka jest wspaniałą grupą, potrafią sprawić, że zwykły wieczór zamienia się w świetną improwizowaną przygodę. Wczorajszy spektakl był przepełniony kreatywnością, inteligencją, porozumieniem na scenie i humorem :) To jest to czego zawsze szukam!!! :))) Są absolutnie wspaniali :)

    b......@in...ia.pl / 09 kwietnia 2017

  • 9,0/ 10

    Hofesinka jak zwykle wspaniała

    ni.....@gm...il.com / 04 grudnia 2017

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet