GDZIE JESTEM, GDY NIE MA MNIE TU? – KONCERT PIOTRA SIKORY - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos
1 zainteresowana osoba

8,0 / 10

GDZIE JESTEM, GDY NIE MA MNIE TU? – KONCERT PIOTRA SIKORY

Osobiście, rzadko jestem tu. Bardzo często jestem gdzie indziej. Gdzieś na facebooku, albo w wczoraj, albo myślę sporo o czymś nieistotnym. Czytam wpisy i memy żeby żyć tu i teraz, zachęca mnie do tego sporo firm, nawołując bym żył pełnią życia i pił jakiś tam napój. Uprawiam nawet jogę. Średnio mi to jednak wychodzi. Jeszcze kolejna sprawa: żeby dwie osoby były i tu i teraz. Żyję w morzu ludzi, ale dlaczego jest mi tak trudno się spotkać z kimś naprawdę? Niełatwa sprawa. O tym będzie trochę koncert. Trochę też o czymś innym. Napisałem parę nowych piosenek, mam kilka starszych i trochę tych których dawno nie śpiewałem,

Gościnnie wystąpi też Aleksandra Markowska z zespołu Klipsy Panda, improwizatorka w Musicalu Improwizowanym, Hurcie Luster i Hofesince. Ola i ja szukamy w różny sposób podobnych rzeczy i jestem bardzo szczęśliwy, że przyjęła zaproszenie do udziału w koncercie. Jeśli ją znacie na pewno już ja kochacie, jeśli nie, z pewnością tak się stanie.

Spotkajmy się zatem, zobaczmy co z tego wyjdzie. Może się polubimy, a może nie. Tak to jest jak kogoś spotykasz naprawdę- nigdy nie wiesz co się wydarzy. I to jest super.

Ściskam,

Piotr

Obsada

Piotr Sikora

Aleksandra Markowska

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.