Fabularny przewodnik po trzecim trymestrze - zdjęcie

Średnia ocena

47 oddanych głosów
5 zainteresowanych osób

8.7 / 10

Fabularny przewodnik po trzecim trymestrze

„To spektakl o wielkomiejskich trzydziestolatkach, którzy coraz później decydują się na dzieci. Ale mówi o tym inaczej; śmiejąc się zarówno z rzeczywistości, jak i z publicystycznych konstatacji.” – Witold Mrozek, Gazeta Wyborcza

Zapraszamy na czwarty odcinek serialu scenicznego produkowanego przez Klub Komediowy. Spektakl formułą nawiązuje do absurdalnego, kawiarnianego kabaretu literackiego przepełnionego skeczem, monologiem scenicznym i piosenką, któremu poza żartem nieobca jest również nuta liryczna.

Główny bohater czwartego odcinka „Fabularnego przewodnika po…” to mężczyzna w rozkroku na progu dojrzałości, wystawiony na najcięższą z prób i to przez własną rodzinę in spe. Wędrówka po osobliwym oddziale położniczym będzie obfitować w wiele brzemiennych w skutkach spotkań. Spektakl dla graczy o tym, jak przechodzić na wyższy level, i czy warto.

Realizacja

Scenariusz: Michał Sufin i Błażej Staryszak (Klancyk)

Reżyseria: Aneta Groszyńska Liwień i Michał Sufin

Muzyka: Radek Łukasiewicz (Pustki)

Scenografia: Dorota Rakowiecka

Opinie naszych widzów (14)

 • 10.0/ 10

  Super!!! 10/10!!!

  wi.....@....pl / 18 December 2017

 • 10.0/ 10

  Idealny na relaks po pracy z przyjaciółmi. Na luzie, ale z pewnością nie na pół gwizdka. Genialny kontakt z publicznością. Do powtórzenia.

  ew.....@....pl / 03 June 2017

 • 10.0/ 10

  Wszystko w jednym. Od lekkiego słowa, przez poezję do śpiewów i genialnego monologu Damięckiej! A to wszystko w panierce humoru :)

  ad.....@gm...il.com / 23 April 2017

 • 10.0/ 10

  Świetny spektakl! scenariusz bardzo realistyczny :-)

  d......@ni...tu.pl / 23 February 2016

 • 9.0/ 10

  Dobry pomysł na spektakl, Główna postać jest bardzo dobrze zbalansowana jeśli chodzi o używane słownictwo - zrozumieją je i młodsi i starsi (przynajmniej Ci, którzy używają komputera lub mają potomstwo). Wszyscy aktorzy świetnie grali, szczególnie zaskakująca jest ilość postaci, które się pojawiają na scenie. Daję 9/10 z jednego powodu - akcja na samym początku(pierwsze 15 min.?) rozkręca się linearnie i powoli, ponieważ przedstawia dosadną parodię naszych (nie)codziennych zmagań.

  ra.....@gm...il.com / 24 April 2017

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku - to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta - niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem - jest to pierwszy i jedyny prawdziwy klub komediowy w Polsce.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi - na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. “Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show m. in. “Niektóre długopisy piszą wolniej” i “Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. "Bitwa na dubbingi", "Musical improwizowany", "Mała gra o nic" i wiele innych. Klub Komediowy nie zapomina również o najmłodszych widzach - w jego repertuarze znaleźć możemy także improwizowane spektakle dla dzieci m. in spektakl "Nikt nic nie wie".

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo - dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w której napić się można pysznej kawy i dobrego wina.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Mariusz Szczygieł i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest od poniedziałku do piątku na godzinę przed rozpoczęciem każdego spektaklu.

Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643, Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.8
Średnia ocena
To prawdziwy aktorski majstersztyk.
- Irena

27.02 / 19:00

Gatunek: Komedia
8.7
Średnia ocena
Przednia zabawa, a Pan Krzysztof Tyniec obłędny w rozbawianiu widowni!
- Hanna

01.03 / 19:00

Gatunek: Komedia
8.7
Średnia ocena
Dwie pełne śmiechu godziny, które przeniosły dobry nastrój na kolejny dzień. Polecam!
- Ewelina

26.01 / 19:00

28.01 / 19:00

+ dostępnych 13 innych terminów

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.7
Średnia ocena
Ten duet powinien trafić do repertuaru Klubu Komediowego na stałe. Rewelacja!
- Marta

Dziś / 19:00

Gatunek: Improwizacja
7.7
Średnia ocena
It was well organised and I was happy to see the comedians incorporate audience participation within their act
- Gary

Dziś / 21:00

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet