Fabularny przewodnik po trzecim trymestrze - zdjęcie Fabularny przewodnik po trzecim trymestrze - zdjęcie

Średnia ocena

42 oddanych głosów
5 zainteresowanych osób

8.6 / 10

Fabularny przewodnik po trzecim trymestrze

Zapraszamy na czwarty odcinek serialu scenicznego produkowanego przez Klub Komediowy. Spektakl formułą nawiązuje do absurdalnego, kawiarnianego kabaretu literackiego przepełnionego skeczem, monologiem scenicznym i piosenką, któremu poza żartem nieobca jest również nuta liryczna.

Główny bohater czwartego odcinka „Fabularnego przewodnika po…” to mężczyzna w rozkroku na progu dojrzałości, wystawiony na najcięższą z prób i to przez własną rodzinę in spe. Wędrówka po osobliwym oddziale położniczym będzie obfitować w wiele brzemiennych w skutkach spotkań. Spektakl dla graczy o tym, jak przechodzić na wyższy level, i czy warto.

Realizacja

Scenariusz: Michał Sufin i Błażej Staryszak (Klancyk)

Reżyseria: Aneta Groszyńska Liwień i Michał Sufin

Muzyka: Radek Łukasiewicz (Pustki)

Scenografia: Dorota Rakowiecka

Opinie naszych widzów (13)

 • 10.0/ 10

  Idealny na relaks po pracy z przyjaciółmi. Na luzie, ale z pewnością nie na pół gwizdka. Genialny kontakt z publicznością. Do powtórzenia.

  ew.....@....pl / 03 June 2017

 • 10.0/ 10

  Wszystko w jednym. Od lekkiego słowa, przez poezję do śpiewów i genialnego monologu Damięckiej! A to wszystko w panierce humoru :)

  ad.....@gm...il.com / 23 April 2017

 • 10.0/ 10

  Świetny spektakl! scenariusz bardzo realistyczny :-)

  d......@ni...tu.pl / 23 February 2016

 • 9.0/ 10

  Dobry pomysł na spektakl, Główna postać jest bardzo dobrze zbalansowana jeśli chodzi o używane słownictwo - zrozumieją je i młodsi i starsi (przynajmniej Ci, którzy używają komputera lub mają potomstwo). Wszyscy aktorzy świetnie grali, szczególnie zaskakująca jest ilość postaci, które się pojawiają na scenie. Daję 9/10 z jednego powodu - akcja na samym początku(pierwsze 15 min.?) rozkręca się linearnie i powoli, ponieważ przedstawia dosadną parodię naszych (nie)codziennych zmagań.

  ra.....@gm...il.com / 24 April 2017

 • 9.0/ 10

  Trochę inna wersja przedstawienia niż w teatrze ;)

  mi.....@gm...il.com / 23 April 2017

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku - to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta - niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem - jest to pierwszy i jedyny prawdziwy klub komediowy w Polsce.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi - na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. “Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show m. in. “Niektóre długopisy piszą wolniej” i “Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. "Bitwa na dubbingi", "Musical improwizowany", "Mała gra o nic" i wiele innych. Klub Komediowy nie zapomina również o najmłodszych widzach - w jego repertuarze znaleźć możemy także improwizowane spektakle dla dzieci m. in spektakl "Nikt nic nie wie".

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo - dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w której napić się można pysznej kawy i dobrego wina.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Mariusz Szczygieł i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest od poniedziałku do piątku na godzinę przed rozpoczęciem każdego spektaklu.

Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643, Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.0
Średnia ocena
Sztuka genialna, uśmiałam się jak nigdy
- Katarzyna

04.08 / 19:00

12.08 / 19:00

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Komedia
8.4
Średnia ocena
Świetna gra aktorów, zabawna fabuła
- Halina

29.08 / 19:00

16.09 / 16:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Komedia
8.7
Średnia ocena
Bylem 2 raz. Rewelacja!
- Łukasz

11.09 / 19:00

12.09 / 19:00

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.4
Średnia ocena

03.08 / 20:00

Gatunek: Improwizacja
7.5
Średnia ocena
Wspaniała atmosfera, zaskakująca improwizacja. Przyjdę ponownie!
- Artur

24.08 / 20:00

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet