Fabularny przewodnik po spędzaniu wolnego popołudnia - zdjęcie

Średnia ocena

44 oddanych głosów

9.0 / 10

Fabularny przewodnik po spędzaniu wolnego popołudnia

Bohaterowie siódmego odcinka scenicznego wydawnictwa Klubu Komediowego zmierzą się z sytuacją graniczną w miejscu pracy – niespodziewanym czasem wolnym. Ten z pozoru aż puchnie od niezmierzonego potencjału możliwości! A co, jeśli to tylko opuchlizna, którą lepiej szybko rozmasować, bo czas to pieniądz? A w tej walucie lepiej się nie zadłużać! Spektakl w formie serii zagadkowych spotkań szuka odpowiedzi na najważniejsze pytanie współczesności: „co by tu porobić?”. Autorzy wśród potencjalnych rozwiązań sugerują: sarmackie gry planszowe, streaming, uprawę roślin oraz podróże do wnętrza siebie.

Daty premierowych spektakli: 22, 25, 27 marca.

Realizacja

Tekst i słowa piosenek: Michał Sufin, Błażej Staryszak

Reżyseria: Michał Sufin

Muzyka: Paweł Szamburski

Scenografia: Michał Jońca

Opinie naszych widzów (12)

 • 10.0/ 10

  Jak zwykle niezawodny, inteligentny i wyrafinowany humor. Minimum środków, maksimum efektu. Swobodna gra aktorska bez zbędnego zadęcia. Brawo!

  ko.....@....pl / 05 September 2018

 • 10.0/ 10

  Wspaniała atmosfera,. Pełny relaks! Warto si5e wybrać! Polecam!

  we.....@....pl / 04 July 2018

 • 10.0/ 10

  Super :) Matylda Damięcka NAJLEPSZA :)

  an.....@....pl / 26 June 2018

 • 10.0/ 10

  Korpo z dystansem - rewelacja

  le.....@....com / 26 June 2018

 • 10.0/ 10

  Jak zawsze doskonały.

  to.....@gm...il.com / 10 May 2018

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

Klub Komediowy
ul. Nowowiejska 1
00-001 Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.7
Średnia ocena

27.09 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9.2
Średnia ocena
Sztuka lekka , świetnie zagrane główne role
- Ewa

Dziś / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9.1
Średnia ocena
Wspaniała rozrywka, świetna gra aktorska, polecam wszystkim.
- Beata

29.10 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

9.2
Średnia ocena
Polecam każdemu! Byłem pierwszy raz w klubie komediowym i jestem zachwycony! 1,5 godziny niesamowicie śmiesznych improwizowanych scen
- Adrian

Jutro / 21:30

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8.4
Średnia ocena
Byliśmy dużą grupą, wszyscy bawili się świetnie :) Dużo śmiechu!
- Claudia

Dziś / 22:30

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
9.2
Średnia ocena
Super spektakl :) Naprawdę polecam! Śmiech gwarantowany!
- Karolina

Jutro / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet