Fabularny przewodnik po rzeczywistości wolnorynkowej - zdjęcie

Średnia ocena

19 oddanych głosów
1 zainteresowana osoba

9.1 / 10

Fabularny przewodnik po rzeczywistości wolnorynkowej

Historia pary absolwentów oraz ich wędrówki w poszukiwaniu etatu i lepszego jutra, którzy na skrzyżowaniu ulic Chęci i Możliwości napotykają między innymi gadające jelenie, sadomasochistyczną sesję akademicką i uautentyczniacza. Pogoń za stabilizacją gna ich w objęcia zdarzeń dziwnych i dziwniejszych, a nawet do wnętrza snu pewnego prezesa.

Przewodnik Klubowy po Rzeczywistości Wolnorynkowej to pierwsza odsłona (można powiedzieć pilot), serialu scenicznego produkowanego przez Klub Komediowy, pełnego wierszy, skeczy i piosenek. Przewodnik zaznacza, że jest nieaktualny.

Czas trwania: 60 minut

Realizacja

Scenariusz: Błażej Staryszak, Michał Sufin

Reżyseria: Aneta Groszyńska

Muzyka: Jerzy Rogiewicz

Opinie naszych widzów (4)

 • 10.0/ 10

  Subiektywnie - uważam, że spektakl był genialny. Bardzo dobre nawiązania do współczesnego podejścia młodych ludzi i ich wizji oraz czynów związanych z szukaniem pracy. Obiektywnie - starsi widzowie mogą nie do końca "załapać" o co chodzi. Wiele osób starszych nadal żyje w przekonaniu, że studia to wierzchołek kariery naukowej, więc przedstawione sytuacje mogą być zbyt abstrakcyjne/nieprawdopodobne, żeby były dla nich śmieszne. Do tego ich "wbity" respekt dla uczelni zamiast rozśmieszyć może zszokować swoją brawurą, że autorzy śmiali powiedzieć coś negatywnego o naszym systemie wyższej edukacji..

  ra.....@gm...il.com / 21 May 2017

 • 10.0/ 10

  Bardzo aktualny w kwestii poruszanych treści. Zabawnie przerysowuje rozterki młodych pięknoduchów wkraczających na rynek pracy w egoistycznym i skupionym na monetyzacji otoczeniu. Także znakomite antidotum i kpina z wszelkiej maści hochsztaplerów i naciągaczy "od metod na sukces" promujących się we wszelkich telewizjach- głównie śniadaniowych (sic!).

  ry.....@gm...il.com / 17 March 2017

 • 10.0/ 10

  po raz pierwszy mialam okazje byc gosciem KK , spektakl swietny masa smiechu fajna atmosfera nieczesto mozna obejrzec spektakl przy drinku :-)

  jo.....@po...ta.onet.pl / 17 March 2017

 • 8.0/ 10

  Spektakl sam w sobie świetny. Zabawny, przemyślany, zaskakujący - pomimo, że wiedziałam go po raz drugi. Przeszkadzało mi tylko, że aktorzy profesjonaliści nie potrafią zachować powagi na scenie i zapominają swoich kwestii. Takie coś jest zabawne i urocze kiedy zdarza się raz lub dwa, ale nie więcej.

  ma.....@gm...il.com / 17 March 2017

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku - to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta - niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem - jest to pierwszy i jedyny prawdziwy klub komediowy w Polsce.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi - na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. “Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show m. in. “Niektóre długopisy piszą wolniej” i “Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. "Bitwa na dubbingi", "Musical improwizowany", "Mała gra o nic" i wiele innych. Klub Komediowy nie zapomina również o najmłodszych widzach - w jego repertuarze znaleźć możemy także improwizowane spektakle dla dzieci m. in spektakl "Nikt nic nie wie".

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo - dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w której napić się można pysznej kawy i dobrego wina.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Mariusz Szczygieł i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest od poniedziałku do piątku na godzinę przed rozpoczęciem każdego spektaklu.

Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643, Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.9
Średnia ocena
Rewelacja pod każdym względem, popłakałem się ze śmiechu kilka razy. Gra aktorska na najwyższym poziomie, polecam bardzo!
- Lucjan

04.02 / 19:00

Gatunek: Komedia
9.6
Średnia ocena
Wspaniałe doświadczenie! Spektakl zupełnie inny niż w "klasycznym teatrze". Warto spróbować!
- Agnieszka

28.02 / 19:30

28.02 / 17:30

Gatunek: Komedia
9.1
Średnia ocena
Kapitalny tekst, nigdy w życiu tak się nie śmiałam, jak podczas tego przedstawienia!
- Tamara

06.02 / 19:00

22.02 / 19:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.7
Średnia ocena
Ten duet powinien trafić do repertuaru Klubu Komediowego na stałe. Rewelacja!
- Marta

Dziś / 19:00

Gatunek: Improwizacja
7.7
Średnia ocena
It was well organised and I was happy to see the comedians incorporate audience participation within their act
- Gary

Dziś / 21:00

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.