Fabularny przewodnik po ostatnich pożegnaniach | POŻEGNANIE Z TYTUŁEM - zdjęcie Fabularny przewodnik po ostatnich pożegnaniach | POŻEGNANIE Z TYTUŁEM - zdjęcie Fabularny przewodnik po ostatnich pożegnaniach | POŻEGNANIE Z TYTUŁEM - zdjęcie

Średnia ocena

45 oddanych głosów

9,5 / 10

Fabularny przewodnik po ostatnich pożegnaniach | POŻEGNANIE Z TYTUŁEM

W trzecim odcinku scenicznego przewodnika w serii scen przeplatanych piosenkami widzowie wybiorą się na wieczorną przechadzkę alejkami starego cmentarza.

Towarzyszyć im będzie roztargniony literat, którego z nastroju zadumy wyrwą nieoczekiwane spotkania. Nie do końca będzie jasne, czy postaci, które spotka to ludzie z krwi i kości czy może duchy ruin biblioteki, na której przed laty powstała nekropolia.

Czas trwania: 60 minut

Realizacja

Scenariusz: Błażej Staryszak, Michał Sufin (Teatr Improwizowany Klancyk)

Reżyseria: Michał Sufin, Aneta Groszyńska

Muzyka: Jerzy Rogiewicz

Opinie naszych widzów (12)

 • 10,0/ 10

  Nie spodziewałem się, że będzie tak dobrze. Jestem pod wrażeniem. 😀

  da.....@in...ia.pl / 07 grudnia 2018

 • 10,0/ 10

  Świetni aktorzy. Fenomenalnie zagrane postaci w tym zwłaszcza te w wykonaniu M.Damieckiej. Rozrywka z grupy Inteligentnych

  ro.....@po...ta.wp.pl / 10 października 2018

 • 10,0/ 10

  Świetny tekst, super gra aktorów, którzy (co było doskonale widać) bawili się tym spektaklem.

  pa.....@gm...il.com / 10 października 2018

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl na wysokim poziomie abstrakcji! Jak cała seria Fabularnych Przewodników :)

  ma.....@gm...il.com / 23 kwietnia 2018

 • 10,0/ 10

  Przedstawienie było super, przez prawie cały spektakl śmieliśmy się razem z dziewczyną, oczekawiliśmy prawdziwej komedii i tak też było. Więcej takich spektakli. :D

  mi.....@....pl / 01 lutego 2017

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

ul. Nowowiejska 1
00-643 Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,2
Średnia ocena
Uśmiałam się do łez
- Justyna

08.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9,2
Średnia ocena

08.07 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9,1
Średnia ocena
Sztuka genialna, uśmiałam się jak nigdy!
- Katarzyna

18.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8,0
Średnia ocena
Niezawodny i wspaniały Michał Kempa zrobił dobrą robotę
- Kacper

Jutro / 20:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.