Fabularny przewodnik po ostatnich pożegnaniach - zdjęcie Fabularny przewodnik po ostatnich pożegnaniach - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy
0 zainteresowanych osób

9.8 / 10

Fabularny przewodnik po ostatnich pożegnaniach

W trzecim odcinku scenicznego przewodnika w serii scen przeplatanych piosenkami widzowie wybiorą się na wieczorną przechadzkę alejkami starego cmentarza.

Towarzyszyć im będzie roztargniony literat, którego z nastroju zadumy wyrwą nieoczekiwane spotkania. Nie do końca będzie jasne, czy postaci, które spotka to ludzie z krwi i kości czy może duchy ruin biblioteki, na której przed laty powstała nekropolia.

Czas trwania spektaklu: 60 minut

Realizacja

Tekst: Michał Sufin / Błażej Staryszak

Reżyseria: Aneta Groszyńska

Muzyka: Jerzy Rogiewicz

Opinie naszych widzów (2)

  • 10.0/ 10

    doskonała zabawa!!!

    ma.....@be...sy.pl / 19 February 2016

  • 9.0/ 10

    Początek trochę mniej interesujący, ale potem spektakl bardzo się rozkręca.

    ka.....@gm...il.com / 23 September 2015

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku - to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta - niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem - jest to pierwszy i jedyny prawdziwy klub komediowy w Polsce.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi - na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. “Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show m. in. “Niektóre długopisy piszą wolniej” i “Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. "Bitwa na dubbingi", "Musical improwizowany", "Mała gra o nic" i wiele innych. Klub Komediowy nie zapomina również o najmłodszych widzach - w jego repertuarze znaleźć możemy także improwizowane spektakle dla dzieci m. in spektakl "Nikt nic nie wie".

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo - dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w której napić się można pysznej kawy i dobrego wina.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Mariusz Szczygieł i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest od poniedziałku do piątku na godzinę przed rozpoczęciem każdego spektaklu.

Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643, Warszawa

https://www.komediowy.pl

Użytkownikom którym spodobał się spektakl, byli również na:

9.3
Średnia ocena
Mistrzostwo świata! Muszę to powtórzyć!
- Anna

Jutro / 19:00

18.01 / 19:00

+ dostępnych 6 innych terminów

Gatunek: Komedia
8.7
Średnia ocena
Tytuł nie kłamie :) Bawiłam się świetnie!
- Magdalena

27.03 / 19:00

Gatunek: Komedia
8.9
Średnia ocena
Fenomenalny!
- Martyna

22.01 / 18:00

21.01 / 19:00

+ dostępnych 6 innych terminów

Gatunek: Komedia

Inne spektakle z tego teatru:

Kup bilet