Fabularny przewodnik po ostatnich pożegnaniach - zdjęcie Fabularny przewodnik po ostatnich pożegnaniach - zdjęcie

Średnia ocena

17 oddanych głosów

9.6 / 10

Fabularny przewodnik po ostatnich pożegnaniach

W trzecim odcinku scenicznego przewodnika w serii scen przeplatanych piosenkami widzowie wybiorą się na wieczorną przechadzkę alejkami starego cmentarza.

Towarzyszyć im będzie roztargniony literat, którego z nastroju zadumy wyrwą nieoczekiwane spotkania. Nie do końca będzie jasne, czy postaci, które spotka to ludzie z krwi i kości czy może duchy ruin biblioteki, na której przed laty powstała nekropolia.

Czas trwania: 60 minut

Realizacja

Scenariusz: Błażej Staryszak, Michał Sufin (Teatr Improwizowany Klancyk)

Reżyseria: Aneta Groszyńska

Muzyka: Jerzy Rogiewicz

Opinie naszych widzów (7)

 • 10.0/ 10

  Przedstawienie było super, przez prawie cały spektakl śmieliśmy się razem z dziewczyną, oczekawiliśmy prawdziwej komedii i tak też było. Więcej takich spektakli. :D

  mi.....@....pl / 01 February 2017

 • 10.0/ 10

  rewelacja

  hy.....@....pl / 28 January 2017

 • 10.0/ 10

  Wspaniała rozrywka ,zabawne skecze świetny scenariusz gratulacje dla autora. Ponad dwie godziny śmiechu do łez .Fajne klimatyczne miejsca.Pyszna kawa ,a po spektaklu można jeszcze poszaleć przy muzyce i winie

  tk.....@gm...il.com / 26 January 2017

 • 10.0/ 10

  Świetni aktorzy, wspaniały przekaz. bardzo dobre kulturalne, inteligentne przedstawienie.

  ja.....@GM...IL.COM / 22 January 2017

 • 10.0/ 10

  zajebisty

  ma.....@po...ta.fm / 22 January 2017

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku - to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta - niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem - jest to pierwszy i jedyny prawdziwy klub komediowy w Polsce.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi - na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. “Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show m. in. “Niektóre długopisy piszą wolniej” i “Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. "Bitwa na dubbingi", "Musical improwizowany", "Mała gra o nic" i wiele innych. Klub Komediowy nie zapomina również o najmłodszych widzach - w jego repertuarze znaleźć możemy także improwizowane spektakle dla dzieci m. in spektakl "Nikt nic nie wie".

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo - dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w której napić się można pysznej kawy i dobrego wina.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Mariusz Szczygieł i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest od poniedziałku do piątku na godzinę przed rozpoczęciem każdego spektaklu.

Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643, Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.7
Średnia ocena
Ciekawie, spektakularnie i ze smakiem! Byłam pod wrażeniem umiejętności aktorów.
- Iwona

23.10 / 19:00

Gatunek: Komedia
8.7
Średnia ocena

Dziś / 19:00

Jutro / 17:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.9
Średnia ocena
Jeden z fajniejszych występów Klubu Komediowego na którym byłam!
- Klaudia

Dziś / 19:00

04.11 / 19:00

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Musical
8.5
Średnia ocena

Jutro / 20:00

02.11 / 19:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Improwizacja
-,-
Średnia ocena

23.10 / 20:00

24.10 / 20:00

+ dostępnych 5 innych terminów

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.